مدیرعامل بایننس اتهامات دست‌کاری در بازار را رد کرد!

مدیر عامل بایننس

چانگ‌پنگ ژائو مدیر عامل بایننس، ادعاهای کمیسیون معاملات آتی کالاها (CFTC) را رد کرد و گفت صرافی ارزهای دیجیتال در هیچ شرایطی به قصد سود بازار را دستکاری نمی‌کند. مدیر اجرایی در ۲۸ مارس در یک پست وبلاگی به اقدام CFTC علیه بایننس و ژائو پرداخت و این ادعاها را «تعریف ناکافی حقایق» خواند و با اشاره به معاملات و شیوه‌های انطباق که ظاهراً غیرقانونی بودند.

گفتنی است در این شکایت آمده است بایننس از ۳۰۰ حساب برای تجارت بر روی پلتفرم خود، بدون اینکه به درستی به مشتریان خود اطلاعاتی در مورد این معاملات بدهد، استفاده کرده است.

CFTC همچنین بایننس را به حفظ اطلاعات به عنوان “فوق محرمانه” متهم کرده و ادعا کرده است که صرافی از پاسخگویی به احضاریه‌های صادر شده توسط قانونگذاران در مورد رفتار تجاری خود خودداری کرده است.

طبق اطلاعات، بایننس هیچ گونه کنترل یا نظارت ضد کلاهبرداری یا ضد دستکاری بر فعالیت‌های تجاری مریت پیک، زنجیره سیگما یا ۳۰۰ حساب یا بیشتر آن را اعمال نکرده است.
اگرچه بایننس در شرایط مختلف معامله می‌کند، اما CZ پاسخ داد که این کار برای انتقال درآمد از ارزهای دیجیتال به فیات یا سایر ارزها برای پرداخت هزینه‌ها انجام می‌شود.

ژائو در ادامه افزود:

“من شخصاً دو حساب در بایننس دارم: یکی برای دارایی‌های ارزهای دیجیتالم و دیگری برای کارت بایننس. من ارز دیجیتال خود را در بایننس نگه می‌دارم. گه‌گاه نیاز به تبدیل ارز دیجیتال برای پرداخت قبض‌های یا برای کارت‌های خود دارم.

علاوه بر این، CZ ادعاهایی مبنی بر اینکه کارمندانش درگیر «معاملات داخلی» بوده‌اند را رد کرد و اشاره کرد که بایننس یک خط مشی ۹۰ روزه معاملات بدون روز برای کارکنان دارد. CZ ادامه داد:

“این برای جلوگیری از هر کارمندی از تجارت فعال است. علاوه بر این، ما کارکنان خود را از شرکت در معاملات آتی منع می کنیم.

او در ادامه توضیح داد که کارکنان از خرید یا فروش کوین‌هایی که «اطلاعات خصوصی» درباره آن‌ها دارند، ممنوع هستند.

او ادامه داد:

“من خودم کاملاً از این قوانین پیروی می کنم. علاوه بر این، هرگز در معاملات مارجین، کسب درآمد و فیوچر در بایننس شرکت نکرده ام. من می‌دانم که ایجاد یک پلتفرم قوی که به نفع کاربران ما باشد بهترین استفاده از زمان من است.”

ژائو پرونده فعلی CFTC “غافلگیرکننده و دلسرد کننده” خواند و گفت این شرکت بیش از دو سال است که با قانونگذاران همکاری می‌کند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست