صرافی بیت‌رکس اعلام ورشکستگی کرد!

بیت‌رکس

کمتر از یک ماه پس از اینکه SEC صرافی ارزهای دیجیتال بیت‌رکس را به اجرای یک صرافی ثبت نشده متهم کرد، این شرکت روز دوشنبه پرونده ورشکستگی تشکیل داد.

در بیانیه دادگاه، این شرکت اعلام کرد که بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلبکار علاوه بر دارایی‌ها و بدهی‌هایی که ارزش هر کدام بین ۵۰۰ تا ۱ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود، دارد. در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور، Bittrex Malta Ltd. و Bittrex Malta Holdings Ltd. نیز درخواست حمایت از ورشکستگی کردند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار از بیت‌رکسبه دلیل اداره یک صرافی ثبت نشده، کارگزار و آژانس تسویه حساب کمتر از یک ماه قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی شکایت کرد. Bittrex قبلاً اعلام کرده بود که این شرکت از ایالات متحده خارج می‌شود و به دلیل شرایط نظارتی محدود کننده در آنجا است.

بر اساس داده های The Block، با سهم بازار از حمایت USD نزدیک به ۲۳٪ در ابتدای سال ۲۰۱۸، بیت‌رکس قبلاً یکی از بزرگترین صرافی‌ها در ایالات متحده بود. در سال ۲۰۲۱ به کمتر از ۱ درصد کاهش یافت و از آن زمان تاکنون افزایشی نداشته است.

به گفته سخنگوی شرکت بیت‌رکس، تشکیل پرونده ورشکستگی تأثیری بر Bittrex Global نخواهد داشت.

این نماینده گفت:

بعد از اینکه قبلا اعلام کردیم که شرکت بیت‌رکس از ۳۰ آوریل تمام فعالیت‌های خود را در ایالات متحده متوقف می‌کند، اکنون تصمیم گرفتیم فصل ۱۱ ورشکستگی را در دادگاه فدرال در دلاور ثبت کنیم.” این اطلاعیه هیچ تأثیری بر Bittrex Global ندارد، زیرا به طور معمول به تجارت مشتریان خود در خارج از ایالات متحده ادامه خواهد داد. مشتریانی که قبل از پایان ماه آوریل پول خود را از پلتفرم برداشت نکرده‌اند بدانند که پول آنها همچنان نزد ما امن است زیرا ما نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار می‌دهیم.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد. 

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست