فروش خصوصی توکن Bashoswap در شبکه کاردانو

فروش خصوصی توکن Bashoswap در شبکه کاردانو

به گزارش وبسایت u.today، باشو سوآپ (Bashoswap)، یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز چند محصولی در بستر دیفای (DeFi) و در بلاک چین کاردانو می‌باشد که به تازگی جزئیات انتشار عمومی توکن BASH خود را به اشتراک گذاشته است. طبق این اطلاعیه Bashoswap کمپین وایت لیست خود را به زودی و در ماه آوریل (فروردین) راه اندازی میکند.

در این راستا لازم است بدانید که کمپین رزرو برای فروش خصوصی از ۱ آوریل ۲۰۲۲ (۱۲ فروردین) شروع شده و در ۵ آوریل (۱۶ فروردین)، فروش توکن آغاز خواهد شد. در نظر داشته باشید که فروش توکن BASH به مدت هفت روز یا تا زمانی که میزان مورد نظر فروخته شود، فعال خواهد بود.

برای پیوستن به  این فروش خصوصی، سرمایه گذاران باید حداقل ۲۰۰۰۰ ارز دیجیتال آدا یا همان کاردانو را در موجودی دارایی‌های دیجیتالی خود داشته باشند. در زمان انتشار این مطلب در ۶ فروردین ۱۴۰۱ این میزان رمز ارز آدا برابر با ۲۱۰۰۰ دلار است. توکن‌های BASH به عنوان ابزار حاکمیتی و ارز پاداش برای Bashoswap پس از راه اندازی کامل آن استفاده می شود.

به علاوه شرکت اینپوت اوتپوت گلوبال (Input-Output Global)، بازوی اصلی تحقیق و توسعه پشت شبکه کاردانو به تازگی برنامه‌های خود برای توسعه این پروژه را به اشتراک گذاشته است و در میان آنها برنامه‌هایی برای توکن سوزی در این شبکه دیده می‌شود.

پلتفرم Bashoswap چیست؟

پلتفرم Bashoswap در هسته خود ترکیبی از صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال (DEX) در کاردانو (ADA) و یک لانچ پد راه اندازی غیرمتمرکز برای پروژه‌های آینده‌ دار در مراحل اولیه می‌باشد.

درواقع Bashoswap که توسط تیمی از متخصصان حرفه‌ای Web3 مدیریت می‌شود، طراحی شده تا یک تجربه از امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi یکپارچه و کم هزینه را به اکوسیستم کاردانو (ADA) ارائه دهد. از زمان راه‌اندازی قراردادهای هوشمند در سپتامبر ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰)، بزرگترین شبکه اثبات سهام (PoS) انواع پروتکل‌های DeFi غنی از ویژگی‌ها را نصب کرد.

همان طور که می‌دانید اکوسیستم DeFi کاردانو از ۳۰۰ میلیون دلار در کل ارزش قفل شده در چندین پروتکل، فراتر رفته است و این موضوع را می‌توان با اپتیمیسم (Optimism)، محبوب ترین راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم (Ethereum) مقایسه کرد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست