کاردانو و افزایش تمرکز بر تعامل پذیری و مقیاس پذیری

کاردانو و افزایش تمرکز بر تعامل پذیری

به گزارش وبسایت u.today، پروژه بلاک چین کاردانو (Cardano)، خبر از سرمایه گذاری در Fourier Labs، ارائه‌دهنده راه حل‌های تعامل پذیری داده است، این موضوع در حالی است که تمرکز پروژه رمز ارزی کاردانو برای افزایش تعامل پذیری است. سرمایه‌گذاری جدید قصد دارد تا Fourier Protocol را بر روی کاردانو توسعه دهد، در واقع این توسعه یک راه‌حل سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که مهاجرت پروژه‌های مبتنی بر EVM به اکوسیستم کاردانو را تسریع می‌کند.

از جمله اهداف دیگر این توسعه‌دهنده این می‌باشد که کارمزدهای تراکنش را کاهش، مقیاس‌پذیری را افزایش و امنیت را به عنوان راه‌حل‌های تعامل پذیری Fourier Labs جهت تقویت پذیرش dApp و کاربر استفاده کند. طبق داده‌های به دست آمده از وبسایت Defi Llama، پذیرش دیفای DeFi در حال افزایش است، ۲۰۰ میلیارد دلار TVL (ارزش کل قفل شده) در تمام پروتکل های اصلی DeFi در دو سال گذشته ذخیره شده که نشان دهنده افزایش تقریباً ۲۴۰ درصدی است. اصلی‌ترین راه‌ دسترسی کاربر به DeFi، صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) است، اگرچه بسیاری از آنها اکنون کارمزد تراکنش‌های بالاتری را طلب می‌کنند.

کاهش کارمزدهای تراکنش به‌عنوان ویژگی داخلی راه‌حل‌های تعامل پذیری Fourier Labs ممکن است به قراردادهای هوشمند مبتنی بر Plutus و قراردادهای هوشمند مبتنی بر EVM Solidity اجازه دهد که به طور کامل در Cardano مستقر شوند و پذیرش افزایش یابد.

افزایش تمرکز کاردانو بر مقیاس پذیری و تعامل پذیری

کاردانو اخیرا در حجم تعدیل شده تراکنش های پیشتاز شده است و کاربران این شبکه بلاک چینی هزینه‌های کمتری نسبت به کاربران در شبکه های رقیب پرداخت می‌کنند. Milkomeda، یک پروتکل لایه ۲ که عملکرد EVM را به بلاک چین‌های غیر EVM ارائه می‌کند و از ایجاد شبکه آزمایشی پل Cardano-Ethereum با مشارکت پروتکل Nomad خبر داده است. در نتیجه، دارای‌ها را می‌توان از طریق پل بین دو بلاک چین منتقل کرد. تعامل پذیری بین کاردانو، سولانا و سایر بلاک چین‌های L1 هدف آینده سایر توسعه های Milkomeda است.

۵/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست