راه‌اندازی Djed، استیبل‌کوین کاردانو در شبکه COTI

راه‌اندازی استیبل‌کوین کاردانو در آینده نزدیک

به گزارش وبسایت u.today، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، مدیر اجرایی IOG و بنیانگذار کاردانو، در توییت خود مطلبی درخصوص جدیدترین تحولات پیش‌رو این شرکت با همکاری شبکه COTI را به اشتراک گذاشت که بر اساس آن، توسعه‌دهندگان COTI باهمکاری بنیاد کاردانو درحال راه‌اندازی استیبل‌کوین Djed در شبکه کاردانو هستند. استیبل‌کوین Djed، به کاربران اجازه می‌دهد تا از آنها برای تراکنش‌های مبتنی بر DeFi استفاده کنند.

حمایت چارلز هاسکینسون از خبر آپدیت استیبل‌کوین Djed شبکه COTI

توجه داشته باشید که چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو توییت شبکه COTI در راستای راه‌اندازی استیبل‌کوین Djed را به اشتراک گذاشت. ‏Djed استیبل‌کوینی است که از قراردادهای هوشمند به‌منظور حفظ ذخایر ارزی‌پایه در بانکی مستقل که با استفاده از قراردادهای هوشمند نیز کار می‌کند، بهره می‌برد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد تا با استیبل‌کوین‌ها معامله کنند و از آنها در تراکنش‌های مبتنی بر DeFi استفاده کنند. ‏Djed ابتدا به USD متصل می شود، اما به‌مرور با سایر ارزهای فیات نیز سازگار خواهد شد. بنیاد IOG، از Djed به عنوان اولین استیبل کوینی که “رسما تایید شده” نام خواهدبرد.

‏ADAX در شرف تغییر چشم‌انداز کاردانو

راه‌اندازی DEX پلتفرم ADAX: نسخه اول این دکس از جدیدترین قابلیت‌های ارائه‌شده در اکوسیستم کاردانو استفاده می‌کند. هم‌اکنون نسخه ‌آزمایشی این پلتفرم برای نهایی‌کردن برخی ویژگی‌ها برای ‌عده‌ کمی در دسترس می‌باشد. راه‌اندازی صرافی‌متمرکز ADAX، باعث میشود به واسطه این CEX جدید، معامله‌گران اکوسیستم کاردانو می‌توانند توکن‌های پروژه‌هایی مانند Charli3، VyFinance، و KICK.IO را معامله کنند.

در نظر داشته باشید، هفته آینده مجموعه NFTهای ADAX با همکاری VyFinance نهایی خواهد‌شد. راه‌اندازی لانچ‌پد ADAX: با راه‌اندازی این لانچ‌پد، دارنگان توکن ADAX می‌توانند توکن‌‌های خود را در این محل هولد کنند. همچنین تخفیف‌‌ها و رویداد‌ها در این لانچ‌پد اعلام خواهندشد.این به‌روزرسانی‌ها نتیجه تلاش‌های تیم ADAX در سال ۲۰۲۱ برای تبدیل شدن به قدرتمندترین محل تجارت اکوسیستم کاردانو در سال‌‌های آتی می‌باشد.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست