واکنش چارلز هاسکینسون به اظهارات Michael Saylor

واکنش چارلز هاسکینسون به اظهارات Michael Saylor

طبق آخرین اخبار به دست آمده و در یک جلسه پرسش و پاسخ هم‌بنیان‌گذار کاردانو، چارلز هاسکینسون، نسبت به اظهارات مایکل سیلور پاسخ داد. سیلور در هفته گذشته اظهار داشت ADA یک اوراق بهادار محسوب شده در حالی که بیت کوین اینطور نیست و در عوض همانند یک کامودیتی محسوب می‌شود.

هاسکینسون در این جلسه اعلام کرد، هیچکس ارز دیجیتال کاردانو یا آدا را کنترل نمی‌کند و غیرمتمرکز تر از بیت کوین است. تنها استفاده بیتکوین سفته بازی بوده و مردم صرفا بیتکوین را در راستای این امر خریداری می‌کنند. در حالی که ADA کاربرد بسیاری در زندگی واقعی دارد.

از طرفی سیلور می‌گوید جهت یک شبکه کامودیتی محور بودن باید هیچ ناشری وجود نداشته باشد، هیچ عرضه اولیه کوینی (ICO) و سازمان مرکزی وجود نداشته باشد، در حالی که اگر تاریخچه کاردانو را مطالعه کنید، واضح است که آن تنها یک اوراق است. هاسکینسون نیز می‌گوید سیلور و سایر طرفداران افراطی بیت کوین به سبب آنچه منفعت مالی نامیده می‌شود از بیت کوین دفاع کرده و به آن در برابر سایر دارایی‌هایی کریپتویی بها می‌دهند.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست