افزایش گس‌فی اتریوم بعد از فروش ۳۱۹ میلیون دلاری NFT Otherside

افزایش گس‌فی اتریوم در پی فروش 319 میلیون دلاری NFTهای Otherside

به گزارش وبسایت cointelegraph، پروژه متاورسی Otherside تمام ۵۵ هزار NFT زمین‌های Otherdeed موجود خود را ظرف سه ساعت پس از فروش عمومی خود در روز شنبه به فروش رساند. قیمت مینت این NFTها، ۳۰۵ ApeCoin بود که در زمان مینت حدود ۵۸۰۰ دلار ارزش داشت. در پایان این فروش، ۱۶.۷ میلیون ApeCoin معادل ۳۱۷ میلیون دلار برای این NFTها پرداخت شد که رکورد هزینه مینت یک مجموعه NFT را شکست.

مینت کردن یک NFT، یک عرضه عمومی است که در آن NFTها از طریق یک قرارداد هوشمند در یک بلاکچین مانند اتریوم فروخته می شوند. بیش از ۲۷ هزار کاربر ۵۵ هزار NFTهای Otherdeed موجود از مجموع ۱۰۰ هزار عدد خریداری کردند. ۴۵ هزار NFT باقیمانده، برای دارندگان NFT مجموعه‌های BAYC و MAYC، ایردراپ خواهد شد.

در حالی که جامعه کریپتوکارنسی شاهد بزرگ‌ترین مینت NFT تاکنون بوده است، گس‌فی اتریوم (ETH) به سطوح بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است. ‏Yuga Labs، خالق مجموعه‌ی Bored Ape Yacht Club، فروش NFTهای Otherdeed را که نماینده‌ی زمین‌های مجازی این مجموعه در متاورس Otherside می‌باشد، آغاز کرده است. با فروش هر قطعه زمین به قیمت ایپ کوین ۳۰۵ ApeCoin یا نزدیک به ۵۸۰۰ دلار در زمان فروش، ۳۱۹ میلیون دلار تراکنش برای خرید این زمین ها در شبکه‌ اتریوم انجام شده است.

در حالی که NFT های Otherdeed فقط با APE مینت می‌شدند، برای انجام این عملیات در شبکه‌ اتریوم، گس‌فی نیز مورد نیاز بوده است که به این دلیل گس‌فی اتریوم بالا رفته است. در کمتر از ۲۴ ساعت، آزمایشگاه یوگا بیش از ۵۶۱ میلیون دلار فقط از فروش NFT متاورس The Otherside کسب کرده است. NFTهای بازی متاورس آینده یوگا لبز توکن های بلاکچین منحصر به فردی هستند که نشان دهنده مالکیت یک دارایی دیجیتال یا فیزیکی است.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا ترجمه‌‌ محتوای انتشار یافته از منبع ذکر شده می‌باشد و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست