توسعه زیرساخت شبکه بلاک چین در Google Cloud

توسعه زیرساخت بلاکچین توسط Google Cloud

طبق آخرین اخبار به دست آمده و به نقل از وبسایت cryptopotato، بخش سرویس‌ ذخیره اطلاعات Google Cloud که از زیرشاخه‌های کمپانی بزرگ گوگل محسوب می‌شود، تمرکز خود را با ایجاد تیمی تخصصی جهت ایجاد محصولاتی روی توسعه شبکه بلاک چین معطوف کرده است. اگرچه تاکنون نیز پروژه‌های دیگری همچون فایل کوین و سیاکوین از پیشگامان بلاک چین در حوزه ذخیره اطلاعات بوده‌اند، گوگل قصد دارد تا در فضایی کاملا متفاوت با پروژه‌های غیرمتمرکز جهت ایجاد، انجام تراکنش، ذخیره ارزش و راه‌اندازی محصولات در فضای ابری فعالیت کند.

استخدام کارشناسان بلاک چین در گوگل کلود

سرویس ابری گوگل در حال حاضر ابزارهایی را ارائه می‌دهد که توسعه دهندگان می‌توانند از آنها برای ایجاد شبکه های بلاک چین استفاده کنند و همچنین شرکت های بلاک چین مانند Dapper Labs، هایدرا، Thera Labs و چندین صرافی ارز دیجیتال دیگر را به عنوان مشتری در نظر می‌گیرد. گوگل کلود (Google Cloud) همچنین با پالی‌گان همکاری خود را آغاز کرده است تا به توسعه دهندگان این امکان را بدهد که به راحتی داده‌های زنجیره‌ای را روی بلاک چین تجزیه و تحلیل کنند. در همین راستا تیم توسعه دهنده گوگل در بخش کلود، چندین متخصص و کارشناس بلاک چین را استخدام کرده است.

در نظر داشته باشید که در پروژه‌هایی همانند فایل کوین (FILE) و سیاکوین (SC) که در متن خبر به آن‌ها اشاره شده است، هر دو پلتفرم از فناوری بلاک چین در نقش رابطی میان فضای ابری و افرادی که به فضایی جهت ذخیره اطلاعات خود نیازمند هستند، عمل می‌کنند. به این صورت که افراد می‌توانند با انجام پرداختی اقدام به دریافت این فضا کنند و یا آن دسته از افراد که فضای ذخیره اطلاعات بیشتر از مورد نیاز خودشان را دارا هستند آن را در اختیار دیگران قرار دهند. بدین صورت پروتکل ذخیره اطلاعات را در فضایی غیرمتمرکز حتی در صورتی که فرد ذینفع اقدام به ترک شبکه کند، انجام خواهد داد.

۴.۶/۵ - (۷ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست