اوکی اکسچنج

آشنایی با ارز دیجیتال کیشو اینو (Kishu inu)

آشنایی با ارز دیجیتال کیشو اینو (Kishu inu)

میم کوین‌ها در سال ۲۰۲۱ با رشد قابل توجهی همراه شدند. اگرچه اکثر آن‌ها پایه و اساسی ندارند و صرفاً به عنوان یک شوخی ایجاد شده‌اند. موج محبوبیت میم کوین‌ها از دوج کوین شروع شد. بعد از آن ارز‌های زیاد دیگری مانند شیبا اینو، فلوکی اینو ظاهر شدند و موج جدیدی را ایجاد کردند. در حال حاضر سرمایه‌گذاران به دنبال موج بعدی میم کوین‌ها هستند. یکی از این میم کوین‌های تازه منتشر شده کیشو اینو است. این میم کوین مدعی است که بیش از یک شوخی است و برای هدف‌های بالاتر ایجاد شده است.

مشاهده: قیمت لحظه‌ای کیشو اینو

کیشو اینو چیست؟

ارز دیجیتال کیشو اینو یا به اختصار کیشو (KISHU) یک میم‌ کوین محسوب می‌شود که نام خود را از نژاد سگ Kishu inu گرفته است. داستان به‌ نظرتان آشنا می‌آید؟ در واقع کیشو اینو، یک میم کوین است که تحت تاثیر دوج کوین (Doge) توسعه پیدا کرده است. ارز دیجیتال دوج کوین هم میم کوینی است که تصویر سگ شیبا اینو را روی کوین خود دارد و از زمان راه‌اندازی‌اش در سال ۲۰۱۳ سروصدا‌های زیادی برپا کرده است.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، دوج‌کوین عامل اصلی محبوبیت میم کوین‌ها بود و باعث شد تا تعداد زیادی از آن‌ها وارد بازار ارزهای دیجیتال شوند. در ابتدا بیبی دوج کوین (BabyDoge) و وایف دوج (WifeDoge) که به طور شگفت‌انگیزی عملکرد خوبی در بازار داشتند، به عنوان نماد از شیبا اینو استفاده می‌کردند. اکنون نیز کیشو اینو، جدیدترین میم کوین منتشر شده است. اگرچه این میم کوین توانسته با ایجاد ویژگی‌های متفاوت‌تر در توکنومی خود مخاطبان بیشتری را هدف قرار دهد و آن‌ها را به سرمایه‌گذاری تشویق کند.

Kishu inu

 

رمز ارز کیشو اینو (KISHU) توکن کاربردی و بومی پلتفرم خود است که از آن برای انجام اهداف مختلفی در داخل پلتفرم استفاده می‌شود. گفتنی است Kishu inu در‌ ماه آپریل سال ۲۰۲۱ با هدف تبدیل شدن به یک پروژه میم کوین غیرمتمرکز و واقعی راه‌اندازی شد. برخلاف بسیاری از پروژه‌های مشابه دیگر، هدف ارز دیجیتال کیشو این است که از سازوکار رایج ارز‌های دیجیتال استفاده کند. این میم‌ کوین به دلیل معرفی مفاهیم نسل بعدی اینترنت مانند توکن‌های غیرمثلی (NFTپاداش مشارکت در استیکینگ و صرافی‌های غیرمتمرکز به هولدرهای خود بسیار شناخته‌‌شده است.

نام توکن کیشو اینو (KISHU)
عرضه کل ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد کیشو
عرضه در گردش ۹۶,۷۹۴,۹۸۲.۰۱B کیشو
سایت رسمی kishu.com

ناگفته نماند که تنها در اولین ماه انتشار خود، توکن کیشو با گذشتن از ارزش بازار بیش از دو میلیارد دلاری و بیش از ۱۰۰٬۰۰۰ هولدر، تمام رکوردهای قبلی را در دنیای ارزهای دیجیتال شکست. این اتفاق در واقع به عنوان یک نقطه عطفی بی‌سابقه در نوع خود تلقی می‌شد که باعث افزایش ورود سرمایه‌داران به این پلتفرم شد. ارز دیجیتال کیشو اینو دارای یک شبکه کاملا غیرمتمرکز و جامعه‌محور است، یعنی تمام تصمیمات اتخاذ شده در پلتفرم توسط خود جامعه گرفته می شود.

بهترین ویژگی‌های ارز دیجیتال کیشو اینو

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های ارز دیجیتال کیشو اینو، کارمزد پایین آن است. این میم کوین می‌تواند از طریق یک انتقال ساده بین کیف پول‌های رمز ارزی جابجا شود که در مقایسه با خدمات بانکداری رایج، هزینه تراکنش کمتری دارد. جدای از این، کیشو اینو به کاربران خود امکان درآمد غیرفعال بدون ریسک ارائه می‌دهد؛ به این صورت که کاربران بدون نیاز به معامله می‌توانند درآمد داشته باشند. همچنین هولدر‌ها می‌توانند به کاربران شبکه وام دهند و از بازپرداخت آن سود دریافت کنند. در آخر، می‌توان به سرعت تراکنش‌های بالای Kishu inu اشاره کرد. کاربران پلتفرم کیشو اینو می‌توانند تمام تسویه حساب‌ها، معاملات و انتقال خود را تنها در چند دقیقه انجام دهند.

بهترین ویژگی‌های ارز دیجیتال کیشو اینو

بر اساس گزارش وب‌سایت InvestorPlace، به نظر می‌رسد که Kishu inu قصد دارد میم کوینی با عمر بیشتر و ویژگی بهتر برای خود بین سرمایه‌گذاران ایجاد کند. از طرفی، کاربران می‌توانند با استفاده از کیف پول متامسک، هر ارز دیجیتال دیگری را به رمز ارز KISHU تبدیل کنند. علاوه بر این، آن‌ها می‌تواند برای انجام مبادلات خود از صرافی غیرمتمرکز کیشو به نام کیشو سواپ (Kishu Swap) استفاده کنند. این کار، به جابجایی یکپارچه پول نقد از یک توکن به توکن دیگر کمک می‌کند.

چه چیزی کیشو را از میم کوین‌های دیگر متمایز می‌کند؟

کیشو اینو یک ارز دیجیتال جامعه‌محور است، به این معنی که برخلاف دیگر پلتفرم‌های موجود، توسعه‌دهندگان آن هیچ توکنی برای خود نگه‌ نداشته‌اند و در عوض به مشارکت‌ها و داوطلبان وابسته هستند. علاوه بر این، مکانیسم کاهش تورم کیشو شامل یک سیستم بازتوزیع است که در آن ۱ درصد از هر تراکنش سوزانده‌ شده و به عنوان پاداش به هولدرهای آن داده می‌شود. همچنین قرارداد هوشمند کیشو اینو به طور کامل توسط تیم‌های تخصصی برتر حسابرسی می‌شوند و توکن استخر نقدینگی آن سوزانده خواهد شد، به این معنی که کاربران و جامعه تقریباً با حداقل خطر از سوی افراد سودجو احتمالی مواجه خواهند شد.

چه چیزی کیشو را از میم کوین‌های دیگر متمایز می‌کند؟

در نهایت، کیشو سواپ، صرافی غیرمتمرکز رسمی این پلتفرم است که ادعا می‌کند به دارندگان اجازه می‌دهد تا هر توکن ERC-۲۰ در شبکه اتریوم را توکن‌های کیشو  تعویض کنند. گفتنی است این صرافی، توسط یونی سواپ (Uniswap)، یکی از مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین صرافی غیرمتمرکز جهان پشتیبانی می‌شود.

سرمایه‌گذاری در رمز ارز کیشو KISHU

حال که با این میم کوین آشنا شدید، شاید از خود بپرسید که آیا سرمایه‌گذاری در این پلتفرم‌ ایده هوشمندانه‌ای است یا خیر. در ادامه با ما همراه باشید که به این سوال پاسخ دهیم. قیمت کیشو اینو در حال حاضر حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۵۲۱ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن ۸۵،۵۰۷،۸۳۷ دلار است. با توجه به در دسترس نبودن بازار فعلی پلتفرم و عرضه در گردش، KISHU در حال حاضر رتبه ۲۹۵۰ را در CoinMarketCap دارد. حداکثر عضه کیشو اینو حدود ۱۰۰ تریلیون کوین کیشو است. 

سرمایه‌گذاری در رمز ارز کیشو KISHU

شما تا الان باید اطلاعات خوبی از این پلتفرم گرفته باشید و بتوانید تصمیم بگیرید که آیا سرمایه‌گذاری در کیشو اینو تصمیم مناسبی برای شماست یا خیر. با توجه به آنچه که تا کنون ارائه داده است، همراه با عملکرد قبلی و برنامه‌های آینده خود، می‌توان گفت که Kishu inu می‌تواند یک سرمایه‌گذاری مفید در آینده‌ای نزدیک باشد، سرمایه‌ای که احتمالاً بازدهی مناسبی به شما خواهد داد.

اگرچه باید به یاد داشته باشید که این توصیه مالی نیست و نمی‌توان چیزی را در دنیای دیجیتال به طور قطع گفت. ارز دیجیتال یک بازار پر نوسان و غیرقابل پیش‌بینی است. بنابراین باید بدانید که Kishu inu مانند هر ارز دیجیتال دیگری خطرات ریسکی دارد. اگر ریسک‌پذیر هستید و همچنین سود و ضرر را با هم می‌پذیرید، می‌توانید در کیشو اینو سرمایه‌گذاری کنید.

از کجا می‌توان کیشو اینور را خریداری کرد؟

در حال حاضر، میم‌ کوین کیشو اینو (KISHU) را می‌توانید از صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ و صرافی‌های ارز دیجیتال متمرکز Gate.io، پولونیکس، اوکی‌اکس و مکس خریداری کنید، همچنین در صورتی که از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی استفاده می‌کنید، می‌توانید از تعداد محدودی از صرافی‌ها که از این ارز پشتیبانی می‌کنند، خرید رمز ارزی خود را انجام دهید.

سوالات متدوال

سوالات متداول

کیشو (KISHU) اینو چیست؟

ارز دیجیتال کیشو اینو یا به اختصار کیشو یک میم‌ کوین محسوب می‌شود که نام خود را از نژاد سگ Kishu inu گرفته است.

تمایز کیشو اینو با سایر میم کوین‌ها چیست؟

۱. کیشو اینو جامعه محور است. ۲. مکانیسم کاهش تورم (سیستم بازتوزیع) دارد. ۳. قرارداد هوشمند آن توسط تیم‌های تخصصی بررسی می‌شود.

نکته: توجه داشته باشید این مقاله صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات افراد یا عواقب مالی آن ندارد.

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست