کوکوین اعتراف کرد کاربر او پشت کلاهبرداری‌های راگ پول روزانه بوده است!

صرافی کوکوین

صرافی ارزهای دیجیتال کوکوین اعلام کرد که یکی از کاربرانش مالک آدرسی است که گفته می‌شود برای هزاران کلاهبرداری میم‌کوین استفاده شده است. با این حال، اگر مجری قانون به طور رسمی به صرافی اطلاع ندهد، دارایی‌های کاربر مسدود نخواهد شد.

یکی از کاربران توییتر در ۲۶ آوریل یک آدرس کیف پول را که به مدت دو سال هر روز دو تا پنج میم‌کوین راه اندازی می‌کرد، پیدا کرد. یکی دیگر از اعضای انجمن مشاهده کرد که کوکوین”مالک و کنترل” آدرس‌های کیف پول است.

ناگفته نماند اتراکسن، مرورگر بلاک چین، قبلاً آدرس فوق الذکر را به عنوان یک کیف پول فیشینگ جعلی در حال حاضر معرفی کرده بود.

این صرافی ارز دیجیتال در بیانیه‌ای که به کوین تلگراف ارسال کرد، گفت آدرس کیف پول متعلق به یکی از کاربرانش است.

علی‌رغم این واقعیت که آدرس متعلق به یکی از کاربران این پلتفرم است، اما به گفته جانی لیو از کوکوین، حساب کاربری مسدود نخواهد شد؛ مگر اینکه شرکت دستوری از مقامات مربوطه دریافت کند. لیو توضیح داد:

زمانی که طرف گزارش‌دهنده اسناد، رویه‌ها یا سوابق گزارش‌دهی مربوطه را ارائه کند، ما به سازمان‌های مجری قانون کمک می‌کنیم و با آنها همکاری می‌کنیم تا اقدامات کنترل موقت خطر را مطابق با شکایات و گزارش‌ها، توافق‌نامه‌های کاربر و قوانین سیشل انجام دهیم.

صرافی همچنین به کوین تلگراف دستور داد تا هرگونه فعالیت مشکوک را به پلیس گزارش کند و در صورت مشاهده اعضای جامعه، هر گونه مستندات حمایتی را به تیم خود ارسال کند. لیو اظهار داشت که کوکوین (kucoin) خوشحال خواهد شد که پس از دریافت مدارک لازم همکاری کند.

شایان ذکر است در هفته گذشته، صرافی به مشکلاتی دچار شده بود. برخی از دنبال کنندگان این پلتفرم دارایی‌های خود را در نتیجه به خطر انداختن حساب رسمی توییتر در ۲۴ آوریل و انتشار یک فعالیت جعلی از دست دادند. پس از کشف نقض، صرافی با توییتر برای بازیابی حساب رسانه اجتماعی همکاری کرد و متعهد شد که غرامت قربانیان هک را جبران کند.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست