بایننس آمریکا با درخواست تعلیق وجوه مخالف است!

بایننس آمریکا ادعا می‌کند که این اقدام به طور موثر به شرکتش پایان می‌دهد و از دادگاه خواسته است تا دستور منع موقت پیشنهادی تنظیم کننده اوراق بهادار علیه دارایی‌هایش را رد کند.

این صرافی در پرونده‌ای به تاریخ ۱۲ ژوئن از درخواست اضطراری کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای یک دستور منع موقت علیه فعالیت‌های خود انتقاد کرد و آن را “بدخیم و بی جهت سنگین” نامید.

دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا، ۱۳ ژوئن را برای رسیدگی به دستور منع موقت تعیین کرده است.

به گفته بایننس آمریکا، شرکتی که خدمات تجارت و مبادله رمزنگاری را برای Binance.US ارائه می‌کند، BAM Trading Services Inc.، به دلیل محدودیت‌ها مجبور به تعطیلی شد.

“این درخواست در درجه اول به مشتریان BAM آسیب می‌رساند، به طور موثر BAM را از کار می اندازد.”

قابل توجه است که بایننس آمریکا به کل استراتژی SEC برای اقدام قانونی علیه این شرکت حمله کرد و مدعی شد که “همه ادعاهای SEC شکست خورده است” زیرا آژانس هنوز “یک تجارت امنیتی واحد بر روی پلتفرم BAM را شناسایی نکرده است.” SEC گفت که حداقل ۶۸ ارز دیجیتال در زمان انتشار این مقاله اوراق بهادار را تشکیل می‌دهند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ادعا می‌کند که مسلم است که ارزهای دیحیتال اوراق بهادار هستند، اما این واقعیت ندارد. بر اساس این گزارش، این واقعیت که بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال، از جمله BAM، سال‌ها بدون دخالت SEC در ایالات متحده کار کرده‌اند، این ادعا را رد می‌کند که آنها به‌طور بی‌گمان تحت پوشش قوانین اوراق بهادار هستند.

علاوه بر این، به گفته Binance.US، “تلاش‌های قابل توجهی” برای کمک به تحقیقات SEC در حال انجام که در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شد، انجام شده است. طبق این سند، یافته‌های این تحقیق شامل “داده‌های سفارشی” در مورد فعالیت‌های روزانه و موارد دیگر است.

در ۵ ژوئن، SEC شکایتی گسترده علیه بایننس و شرکت‌های وابسته به آن تنظیم کرد و آنها را به عدم ثبت نام به عنوان بورس اوراق بهادار و امکان تجارت ارزهای دیجیتال توسط مشتریان آمریکایی که ادعا می‌کند اوراق بهادار هستند، متهم کرد.

رگولاتوری همچنین چانگ پنگ ژائو (CZ) مدیر عامل بایننس را به دسترسی به دارایی‌های مشتری Binance.US متهم کرد و گفت که او ۱۲ میلیارد دلار از وجوه بایننس را از طریق Merit Peak، یک شرکت خصوصی، جابجا کرده است.

کمسیوین درخواست کرد که دارایی‌هایی که در Binance.US نگهداری می‌شوند تا زمانی که صرافی ارز دیجیتال نتواند نشان دهد که CZ یا هر مدیر اجرایی دیگری در بایبن در یک حرکت اضطراری برای یک دستور منع موقت که روز بعد ارسال شد، نمی‌تواند پول را منتقل کند، مسدود شود.

علی‌رغم این واقعیت که بایینس و بایننس آمریکا به طور مداوم در هفته گذشته ادعاهای SEC را در شبکه‌های اجتماعی رد کرده‌اند، یادداشت مشترکی که همراه با پرونده ارائه شده بود، اولین پاسخ رسمی بود.

گفته می‌شود که SEC نمی‌تواند «یک نمونه واحد را شناسایی کند که در آن دارایی‌های مشتریان BAM مورد سوءاستفاده یا سوء استفاده قرار گرفته است».

این روزنامه ادامه داد: «در حقیقت، هیچ تخلفی در اینجا وجود ندارد، به غیر از آن چیزی که توسط SEC به دلایل خودش تولید شده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست