رابین هود ۷ درصد کارمندان خود را اخراج کرد!

صنعت کریپتوکارنسی همچنان تحت تاثیر شکایت SEC علیه بایننس و کوین‌بیس در است. در ایالات متحده، یک تهدید برای دارایی‌های کریپتو و صرافی‌ها وجود دارد و آنها را مجبور به عبور از رژیم‌های نظارتی سخت‌گیرانه اما نامشخص می‌کند. رابین‌هود یکی از کسانی است که تحت تاثیر قرار گرفته است و برای زنده ماندن مجبور است تصمیمات جسورانه بگیرد.

پس از انطباق با سرکوب اخیر SEC در مورد ارزهای دیجیتال، رابین‌هود برای ایجاد تغییرات استراتژیک و یافتن استراتژی‌هایی برای دفاع از جایگاه خود در این بخش تحت فشار است.

اخراح ۷ درصد از کارمندان رابین‌هود

رابین‌هود پس از تصمیم خود برای حذف کاردانو، سولانا و پالیگان اکنون با مشکلات ناشی از کاهش فعالیت کاربر و کاهش درآمد مواجه است. صرافی بدون کمیسیون در حال بررسی یک تجدید ساختار شرکتی است که منجر به کاهش کارکنان برای مقابله با این مشکلات می‌شود.

دور سوم اخراج کارمندان رابین‌هود در کمتر از یک سال منجر به خروج ۱۵۰ کارمند یا ۷ درصد از نیروی کار شد. به گفته جیسون وارنیک، مدیر مالی Robinhood، این تغییرات در نتیجه “تنظیم حجم” و “تراز بهتر ساختارهای تیم” ایجاد شده است.

پیش از این، رابین‌هود در نتیجه کاهش فعالیت تجاری، نیروی کار خود را ۹ درصد در آوریل و ۲۳ درصد در آگوست ۲۰۲۲ کاهش داد که در مجموع به بیش از ۱۰۰۰ نفر رسید.

سرکوب مداوم کریپتو توسط رگولاتور ممکن است فشار را افزایش داده باشد، که ممکن است به اقدام کارگزاری آنلاین برای اخراج کارمندان کمک کرده باشد. از زمان شکست FTX، Robinhood با SEC در تضاد بوده است و احضاریه‌های متعددی در مورد لیست ارزهای دیجیتال خود دریافت کرده است. صرافی توسط تنظیم کننده‌ها مجبور به اجرای اقدامات کاهش هزینه و انطباق می‌شود.

تصمیم صرافی برای فروش سهام آتی خود در کاردانو (ADA)، پالیگان (MATIC) و سولانا (SOL) به مبلغ ۷۰ میلیون دلار شامل این موارد می‌شود.

گفتنی است کمتر از یک سال بود که رابین‌هود کاردانو (ADA) را در صرافی خود فهرست کرده بود. پرونده SEC علیه Binance.US باعث شد تا صرافی ۱۰ درصد از نیروی کار خود را در بحبوحه افزایش فشار نظارتی از سوی SEC اخراج کند.

چرا این خبر مهم است؟

خبر اخراج رابین‌هود ممکن است باعث شود سایر صرافی‌ها و سرمایه گذاران خرد باور کنند که بازار در حال فروپاشی است. ممکن است سایر صرافی‌ها را تشویق کند که همین کار را انجام دهند و بازار و اکوسیستم ارزهای دیجیتال را دچار تردید کند. با توجه به اهمیت بایینس و کوین‌بیس، توجه به این نکته که نفوذ رابین‌هود در ایالات متحده اهمیت کمی دارد، بسیار مهم است.

 

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست