رشد توکن FTX بعد از خبر راه‌اندازی مجدد صرافی!

دیروز، توکن صرافی FTX حرکت صعودی جدیدی را تجربه کرد و با صعود دو رقمی به بالاترین سطح روزانه ۱.۱۶ دلار در پلتفرم‌های معاملاتی رسید.

طبق آمار کوین‌گکو، قیمت توکن FTX در اوایل بعدازظهر دیروز ۱۲ درصد افزایش یافت. تا لحظه نگارش این خبر، حجم معاملات روزانه برای جفت FTT/USD 28,322,396 دلار در ۲۴ ساعت گذشته بود که نشان دهنده افزایش تقریباً ۳۹۵ درصدی فعالیت معاملاتی است.

توکن بومی این صرافی ورشکسته، FTT که در بازار صعودی قبلی به بالاترین حد ۸۴.۱۸ دلار رسیده بود، تقریباً ۱.۱۲ دلار یا ۹۸.۶۷ درصد کمتر از اوج خود معامله می‌شد.

چرا توکن FTX افزایش یافت؟

بعدازظهر سه‌شنبه، ده ارز دیجیتال پیشرو برای جبران زیان‌های اخیر ناشی از عدم شفافیت عمومی در بازارهای دارایی‌های ریسکی در محدوده مثبت معامله می‌شدند.

از آنجایی که مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده به بن بست رسید، در حالی که بیت‌کوین برای حفظ سود بالای ۲۷۰۰۰ دلار تلاش می‌کرد، سهام به دلیل عدم جهت گیری آسیب دید. قیمت اتریوم که مانند بیت کوین تحت تاثیر کاهش حجم قرار گرفته است، به ۱۸۶۰ دلار رسید.

با این حال، سود برای دارایی های دیجیتال برتر در مقایسه با FTT ناچیز بود. قیمت این توکن که در اواخر سال ۲۰۲۲ تقریباً به صفر رسید، حال بعد از خبر راه‌اندازی مجدد صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال FTX، قیمت توکن آن افزایش یافت.

گزارش‌های مربوط به یک حرکت قریب‌الوقوع در این جهت به تقاضای بیشتر برای توکن بومی پلتفرم تبدیل شده است.

صرافی FTX 2 کی شروع به کار می‌کند؟

بازگشت بالقوه FTX از زمانی که برای اولین بار گفتگوی FTX 2.0 مطرح شد، علی‌رغم نبود برنامه مشخص بیشتر قطعی شده است. بر اساس جدیدترین اسناد دادگاه، جان جی. ری سوم، مدیر عامل جدید، بر روی ایده راه اندازی مجدد کار کرده است.

ری قبلاً به بازگشت FTX به بازار صرافی‌های ارزهای دیجیتال اشاره کرده است. نظرات او زمانی اعتبار پیدا کرد که گزارش شد که تیم دارایی‌هایی را از سایت منحل شده به ارزش بیش از ۷ میلیارد دلار به دست آورده است.

با این حال، هنوز زمان دقیق این را‌ه‌اندازی مشخص نشده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست