اجباری شدن احراز هویت برای تمام کاربران در صرافی بای بیت

صرافی ارز دیجیتال بای بیت

صرافی ارز دیجیتال بای بیت امروزاعلام کرد که احراز هویت سطح یک برای تمام کاربران فعال الزامی است. در این اطلاعیه آمده است که از تاریخ ۸ مه (۱۸ اردیبهشت ماه) این محدودیت اعمال می‌شود.

طبق اطلاعیه بای بیت، کاربران تا قبل از این تاریخ باید برای ارائه مدارک شناسایی و انجام احراز هویت سطح یک حساب خود اقدام کنند. در غیر این صورت، دیگر امکان واریز دارایی و انجام معاملات جدید در این صرافی را نخواهند داشت و صرفاً اجازه دارند موقیعت‌های معاملاتی قبلی خود را ببندند و دارایی‌های باقی‌مانده خود را برداشت کنند.

احراز هویت سطح یک بای بیت نیازمند ارائه مدارکی مثل کارت شناسایی یا پاسپورت و تصویر چهره شخص مالک حساب است و مانند اکثر صرافی‌های خارجی، مدارک شناسایی مرتبط با ایران در این صرافی پذیرفته نمی‌شود؛ بنابراین کاربران ایرانی با مدارک خود قادر به احراز هویت در بای بیت نخواهند بود.

گفتنی است بای بیت (bybit) اواخر سال ۲۰۲۲ و پس از اعمال برخی محدودیت‌ها نظیر کاهش سقف برداشت برای کاربران احراز هویت‌نشده، گفته بود ممکن است در آینده محدودیت‌های بیشتری را برای حساب‌های احراز هویت‌نشده خود در نظر بگیرد.

صرافی بای بیت، صرافی قابل اعتماد کاربران در حوزه ارز دیجیتال بود و با انتشار این خبر کاربران ایرانی می‌بایست به دنبال جایگزینی برای این صرافی باشند که مطالعه بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟ می‌تواند مفید باشد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست