لینکزدائو به دنبال خرید زمین گلف اسکاتلند است

لینکز دائو (LinksDAO)، یک شرکت گلف که توسط یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) اداره می‌شود، به زودی پیشنهادی عالی برای خرید زمین گلف Spey Bay در اسکاتلند به قیمت حدود ۹۰۰۰۰۰ دلار ارائه دهد.

پس از چند هفته بحث و گفتگو، لینکزدائو ، “انجمن جهانی دوستداران گلف” با هدف ایجاد “بهترین جامعه گلف جهان”، رسماً رای‌گیری پیشنهاد را در ۲۰ فوریه آغاز کرد.

این اولین خرید زمین گلف دائو خواهد بود.

در حالی که رای‌گیری به طور رسمی در ۲۲ فوریه در ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی بسته می‌شود اما حدود ۸۸ درصد از ۴۱۰۰ مالک توکن LinksDAO رای مثبت خود را به نفع این طرح داده‌اند.

رای گیری دائو

در این طرح آمده بود که کمیته خرید لینکزدائو با طرف‌های لازم برای ایجاد یک «پیشنهاد قانع‌کننده» برای خرید باشگاه «با قصد خرید موفقیت‌آمیز زمین گلف» ملاقات خواهد کرد.

نویسندگان این پیشنهاد توضیح دادند در حالی که بسیاری از تلاش‌های تحقیقاتی DAO برای یافتن یک خرید زمین گلف مناسب در ایالات متحده انجام شده است، این فهرست خیلی خاص است که بتوان آن را نادیده گرفت.

“ما در تحقیقات خود برای خرید اولین زمین گلف، یک ملک مناسب‌کننده در اسکاتلند به نام Spey Bay Golf Club شناسایی کردیم. این رای می‌تواند به کمک کند که برای خرید زمین تلاش کنیم یا خیر”

به گفته نویسندگان، این پیشنهاد ” امروز قابل اجرا است” و سقف بالای آن به نسبت قیمت پایین آن، را به یک سرمایه‌گذاری ارزشمند تبدیل می‌کند.

نویسندگان توضیح دادند: «حتی قیمتی سه برابر «قیمت راهنما» کمتر از اکثر دوره‌های متوسطی است که تاکنون در ایالات متحده ارزیابی کرده‌ایم.

به این ترتیب، LinksDAO امکان رای‌گیری را به ۴۸ ساعت کاهش داد تا به سرعت در مورد خرید احتمالی عمل کند.

“زمان فروش ما را ملزم می‌کند که در صورت تصمیم به مشارکت در فرآیند، اکنون اقدام کنیم. ما قصد داریم این خرید را با حفظ سرعت در تلاش‌هایمان برای کسب دوره‌های آموزشی در ایالات متحده انجام دهیم.”

طبق گزارش Golf Business News، لینکزدائو قصد دارد پیشنهادی در حدود ۹۰۰۰۰۰ دلار ارائه کند. این زمین ۱۸ حفره‌ای در فوچابرس، حدود سه ساعت و نیم با ادینبورگ، پایتخت اسکاتلند، واقع شده است.

لینکزدائو در ژانویه ۲۰۲۲ بعد از جذب سرمایه ۱۰.۵ میلیون دلاری به DAO تبدیل شد که طی آن بیش از ۹۰۰۰ NFT عضویت آن در اوپن‌سی در کمتر از ۲۴ ساعت فروخته شد.

با توجه به بازار توکن غیرقابل تعویض اوپن‌سی، اکنون ۵۳۰۲ مالک عضویت LinksDAO در شبکه اتریوم صادر شده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست