میم‌کوین په‌په (PEPE) از دوج‌کوین و شیبا اینو پیشی گرفت!

میم‌کوین په‌په

میم‌کوین په‌په توانست از زمان معرفی در ۱۴ آوریل با ۳۸۹۰۰ درصد افزایش به بالاترین سطح قیمتی خود برسد. با توجه به حجم معاملات ۲۴ ساعته، این میم‌کوین به عنوان هفدهمین ارز دیجیتال پرمعامله بر اساس داده های کوین‌کگو قرار گرفت.ناگفته نماند به لطف رشد سریع خود، میم‌کوین په‌په (PEPE) از نظر ارزش بازار به ۱۲۵ امین کوین برتر تبدیل شد.

در حالی که دوج کوین و شیبا اینو، دو میم کوین محبوب دیگر، تقریباً از روند بیت کوین پیروی می‌کنند، اما میم‌کوین په‌په که برای اولین بار در اواسط آوریل معرفی شد، در کمتر از دو هفته ارزش بازاری بیش از ۳۲۶ میلیون دلار را به دست آورد.

نمودار قیمت په په

میم‌کوین په‌په

توکن‌های PEPE، که بر اساس میم‌های Pepe the Frog ساخته شده‌اند، از یک الگوی تثبیت‌شده پیروی می‌کنند. با این حال، هنوز برای پیش‌بینی اینکه آیا PEPE به زودی مانند پروژه‌های بی‌شماری قبل از آن کنار گذاشته می‌شود، خیلی زود است. ارز میم حداقل در حال حاضر موفق شده است توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. اگر این میم‌کوین بتواند علاقه مردم را برای مدت زمان طولانی به خود جلب کند، ممکن است به گروه منتخبی از توکن‌های میم بپیوندد که برای همیشه در ذهن جوامع رمزنگاری در سراسر جهان جا افتاده است.

هولدرهای په‌په در انتظار لیست شدن این میم‌کوین در صرافی‌های برتر هستند

لیست شدن در یک صرافی ارز دیجیتال مهم یکی از عواملی است که می‌تواند بر طول عمر PEPE تأثیر بگذارد. یک اتفاق مشابه ممکن است به طور بالقوه عملکرد قابل توجه میم‌کوین را بهتر کند.

برای مثال در نظر بگیرید که چگونه لیست شدن این هفته فلوکی اینو در بایننس منجر به افزایش قیمت ۵۰ درصدی آن شد.

چند روز بعد، صرافی راهنمای خرید PEPE را که شور و نشاط بیشتری را به بازار کوین میم اضافه کرد، منتشر کرد. بله، راهنما فقط استفاده از یک صرافی غیرمتمرکز را برای سرمایه گذاران احتمالی پیشنهاد می‌کند. با این حال، به شایعات مبنی بر اینکه بایننس ممکن است در پلتفرم خود برای PEPE جا باز کند، پایان نداد.

قطعا سرمایه‌گذاری بر روی این میم‌کوین بسیار ریسک پذیر است. چراکه قیمت آن تا حد زیادی به مطالب اینترنتی پیرامون آن مرتبط است. علاوه بر این، این میم‌کوین به طور باور نکردنی در معرض دستکاری قیمت هستند. بدون نقدینگی کافی، حتی برای کسانی که در نهایت به مقدار زیادی از توکن‌های PEPE در اوج ارزش خود می‌رسند، ممکن است نقد کردن آن‌ها دشوار باشد.

میم‌کوین په په پس از رسیدن به بالاترین رکورد خود، اکنون شاهد افزایش ۴۰۰۰۰ درصدی قیمت در دو هفته گذشته است، ارزش بازار PEPE اکنون به ۳۳۷ میلیون دلار رسیده است.

برترین میم‌کوین‌ها

این میم‌کوین، که در حال حاضر ششمین میم‌کوین محبوب است، به سرعت در حال رسیدن به فلوکی (FLOKI) است. فقط دوج‌کوین از حجم معاملات ۲۴ ساعته PEPE بهتر عمل کرد، به همین دلیل است که PEPE تنها ۸ میلیون دلار با پیشی گرفتن از FLOKI فاصله دارد.

میم کوین می‌تواند به زودی از FLOKI پیشی بگیرد و قبل از اینکه قربانی بعدی خود یعنی بیبی دو‌ج (BABYDOGE) را هدف قرار دهد، به ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر برسد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۱/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست