اضافه شدن ویژگی فیوچرز بایننس به کیف پول سیف پل

اضافه شدن ویژگی فیوچرز بایننس به کیف پول سیف پل

طبق آخرین اخبار به دست آمده درمورد صرافی بایننس، در اپدیت جدید کیف پول سیف پل قسمت فیوچرز هم به این ولت اضافه شده است و کاربران بایننس می‌توانند فعلا بدون نیاز به احراز هویت از خدمات این کیف پول استفاده کنند. البته کارمزد ترید با این ویژگی از حالت عادی قطعا بیشتر خواهد بود. در همین راستا لازم است به چند نکته امنیتی در رابطه با فیوچرز کیف پول Safepal توجه کنید.

کیف پول سیف پل در کنار اینکه یک ولت غیرمتمرکز محسوب می‍شود، امکان ترید و exchange را هم برای کاربران خود فراهم کرده است؛ اما به هیچ عنوان نباید بخش معامله سیف پل را مشابه کیف پول آن دانست. در نظر داشته باشید که دارایی کاربران در بخش exchange در صرافی بایننس نگه داری می‌شود.

در واقع نکته اصلی در رابطه با نحوه کار سیف پل این است که این کیف پول برای استفاده از بخش معامله و ترید به نیابت از کاربر در صرافی بایننس اکانت می‌سازد و دارایی افراد از سیف پل به این صرافی منتقل می‌شود. بنابراین کلیه خطراتی که هنگام نگه‌داری سرمایه درصرافی بایننس برای کاربران وجود دارد، در این شرایط نیز صدق می‌کند. برای مثال هک شدن بایننس، تعطیل شدن بایننس و حتی مردن یا گروگان گرفتن CZ!

به علاوه مورد دیگری که در استفاده از خدمات سیف پل برای ایرانیان وجود دارد، بحث تحریم‌هاست. این احتمال وجود دارد که به علت فشارهای وارد شده برای تحریم ایران، این کیف پول که زیر نظر بایننس طراحی و اداره می‌شود، از طریق IP، ایرانی بودن افراد رو تشخیص داده و به راحتی از طریق بایننس پول ایرانیان رو بلوکه کند.

در نتیجه بازهم پیشنهاد می‌شود که با  قسمت Exchange سیف پال مثل صرافی برخورد کنید. یعنی از نگه داری بلند مدت سرمایه در این بخش بپرهیزید و در صورت استفاده از بخش فیوچرز برای ترید حتما از VPN با ایپی ثابت و خارجی استفاده کنید و همین طور دسترسی های موبایل خود را چک کرده و مطمئن باشید که دسترسی Location و Phone برای Safepal غیرفعال باشد. بدیهی است که نکات گفته شده فقط در صورت استفاده از قابلیت Exchange این کیف پول اهمیت پیدا می‌کند. در غیر این صورت خطری دارایی‌های شما را تهدید نخواهد کرد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست