بایننس و کمسیون بورس و اوراق بهادار به یک توافق موقت رسیدند!

بایننس آمریکا و کمسیون بورس و اوراق بهادار در روز جمعه، ۱۶ ژوئن به توافقی دست یافتند که دسترسی به وجوه مشتریان را فقط برای پرسنل Binance.US به طور موقت محدود می‌کند.

به گفته منابع، توافقنامه پیشنهادی تدابیری را برای بایننس آمریکا مشخص می‌کند تا از هرگونه دسترسی پرسنل بایننس به کیف پول‌های سخت افزاری، کلیدهای خصوصی کیف پول، یا دسترسی به ابزارهای خدمات وب آمازون Binance.US جلوگیری کند. در هفته‌های آینده، پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال آمریکا جزئیات کاملی را در مورد هزینه‌های عملیاتی، از جمله هزینه‌های مورد انتظار، فاش خواهد کرد.

این معامله پاسخی مستقیم به درخواست SEC برای مسدود کردن تمام دارایی‌های بایننس آمریکا در حالی است که مراحل قانونی ادامه دارد. بدون دستور منع موقت، مقام نظارتی ابراز نگرانی کرد که احتمال انتقال پول به کشورهای خارجی یا از بین بردن هدفمند اسناد مهم وجود خواهد داشت.

با این حال، مشاور حقوقی Binance.US به شدت با این ایده مخالف بود و گفت که مسدود کردن کامل همه دارایی‌ها اساساً با اعمال یک “مجازات” بی‌رویه سخت‌گیرانه برای شرکت است.

قاضی امی برمن جکسون از دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در جلسه قبلی به طرفین گفت که بهتر است آنها به جای اتکا به دادگاه برای ایجاد یک دستور منع، یک شرط پیشنهادی را خودشان تنظیم کنند. قاضی تصریح کرد که قرار منع موقت فقط دو هفته می‌باشد که ممکن است زمان کافی برای رسیدگی کامل نباشد. این امر به‌ویژه با توجه به تعداد قابل توجهی از نمایشگاه‌های ارسال‌شده، در مجموع بیش از ۴۰۰۰ صفحه صادق است.

این توافقنامه پیشنهادی شامل مفاد دیگری مانند ایجاد کیف پول‌های رمزنگاری جدید توسط Binance.US است که برای کارکنان سایر نهادهای بایننس غیرقابل دسترسی خواهد بود، است. Binance.US همچنین تعهد داده است که جزئیات بیشتری را به SEC ارائه دهد و با جدول زمانی کشف سریع موافقت کند. قابل ذکر است، مشتریانی که آدرس‌هایی در ایالات متحده دارند در این زمان همچنان می‌توانند پول خود را برداشت کنند.

در صورت تایید، توافقنامه پیشنهادی تا حدودی نگرانی های کمیسیون بورس و اوراق بهادار را برطرف می کند در حالی که اقدامات حقوقی بزرگتر ادامه دارد. SEC اخیراً شکایتی علیه Binance و Binance.US به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده و همچنین به دلیل ادعای رفتارهای نامناسب اختلاط وجوه تنظیم کرده است. با این حال، توافقنامه پیشنهادی شامل دعوای گسترده تر نمی‌شود.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست