نسخه آزمایشی شبکه شیباریوم لایه ۲ را راه‌اندازی می‌شود!

شیباریوم

توسعه دهندگان شیبا اینو از راه‌‌اندازی نسخه آزمایشی شبکه مبتنی بر اتریوم شیباریوم خبر دادند. توسعه دهندگان SHIB اطلاعاتی در مورد بلاک چین های لایه ۲ در این اطلاعیه ارائه کردند. آنها تاکید کردند که هدف از توسعه شیباریوم فراهم کردن بستری است که جامعه را قادر می‌سازد تا پروژه‌ را گسترش دهد و هدف اصلی بنیانگذار را محقق کند. اگرچه برخی از کاربران فکر می کنند که راه‌اندازی شیباریوم یک استراتژی برای افزایش قیمت دوج است، اما توسعه دهندگان به صراحت برای شفاف‌سازی این مسئله گفتند:‌

صبر کلید اصلی است. هرچند برخی شیباریوم را ابزاری برای افزایش قیمت SHIB می‌دانند، اما این هدف پروژه نیست و هرگز نبوده است.

با این حال توسعه‌دهندگان اعلام کردند شیباریوم با هدف کاهش موانع ورود برای تراکنش‌های کم‌حجم، افزایش سرعت، امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز و ادغام NFTها، راه‌اندازی خواهد شد. 

یکی از مهم‌ترین مواردی که در اطلاعیه به‌روزرسانی پروژه شیباریوم منتشر شد، مکانیزم توکن‌سوزی (Burn) شیبا بود. به گفته تیم توسعه، با انجام هر تراکنش در این شبکه مقداری از توکن‌های شیبا سوزانده می‌شوند.

توسعه دهندگان تاریخ دقیق راه‌اندازی شیباریوم را اعلام نکردند، اما در پاسخ به سوالات مربوط به زمان‌بندی پروژه دائما از عبارت “به زودی” استفاده می‌کردند. در حال حاضر، جامعه شیبا اینو از این خبر بسیار هیجان‌زده هستند و نسبت به آینده این میم‌کوین خوش‌بین‌تر شده‌اند. 

شایتوشی کوزاما، یکی از توسعه‌دهندگان ارشد شیبا در ۲۲ نوامبر ۲۰۲۲ در با انتشار پستی در توییتراعلام کرد که مجمع جهانی اقتصاد (WEF) از این پروژه دعوت کرده است تا با آنها برای توسعه یک استراتژی جهانی برای متاورس همکاری کند. کوزاما افزود که در صورت تحقق این همکاری، شیبا اینو با دیگر غول‌های فناوری مانند فیسبوک و دیسنترالند برای کمک به WEF در توسعه این سیاست همکاری خواهد کرد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست