لیست کشورهای دوستدار میم کوین منتشر شد

میم‌کوین‌ها در سال ۲۰۲۳ به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند و رشد اخیر په‌په نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران هنوز مشتاق توکن‌هایی با میم‌های معروف هستند. بر اساس تحلیل اخیر کوین‌کگو، ایالات متحده، هند و بریتانیا بیش از نیمی از ده کشور برتر را تشکیل می‌دهند که بیشترین علاقه را به میم‌کوین‌ها را دارند.

کشورهای دوستدار میم‌‌کوین

ده کشور برتری که روند میم‌کوین‌ها را هدایت می‌کنند در تحقیقی که توسط گردآورنده صنعت ارزهای دیجیتال coingecko.com در ۳ مه ۲۰۲۳ منتشر شد، مشخص شدند.

کشورهای دوستدار میم کوین
سه میم کوین برتر دوج‌کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و په‌په‌(PEPE ) هستند. از نظر افزایش هفت روزه این هفته، په‌په پس از افزایش ۲۱۶ درصدی در برابر دلار آمریکا، پیشتاز بوده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل کوین‌کگو، ایالات متحده با ۲۳.۶ درصد علاقه در سال ۲۰۲۳ هدایت میم‌کوین‌ها بر عهده گرفته است. به گفته محقق لیم یو کیان، این دو میلیون بازدید از صفحات میم‌کوین‌ محبوب در ایالات متحده است. شیبا اینو (SHIB)، په‌په‌(PEPE)، بانک (BONK) و ولت اینو (VOLT) چهار میم محبوب در آمریکا هستند.

هند با نرخ بهره ۲۰.۳ درصدی دومینکشور دوستدار میم‌کوین‌ است. شیبا اینو و بیبی دوج (BABYDOGE) به ترتیب دو میم‌کوین پرطرفدار در هند هستند. توکن های مورد علاقه در فیلیپین فلوکی اینو (FLOKI) هستند. در کاربران بیشتر floki و arbdoge ai را دوست دارند. تحلیل Coingecko ادعا می کند که میم‌کوین‌های کمتر شناخته شده نیز در هر دو کشور محبوبیت پیدا می‌کنند.

داده‌ها نشان می‌دهد شیبا اینو، که در سال ۲۰۲۳، ۴۶.۷ درصد از سود را در میان میم‌های برتر به خود اختصاص داده است، مورد علاقه بیشتر مردم نیز است. میم‌کوین بیبی دوج ۱۲.۳ درصد از علاقه میم‌کوین‌ها را به خود اختصاص داده است. و پس از آن سکه های جدیدتر pepe (9.4٪)، فلوکی (۸.۶٪) و بانک (۸.۲٪) قرار گرفتند.

میم کوین ها

بر اساس این گزارش، دوج‌کوین (DOGE) در مراکش جایگاه اول را به خود اختصاص داده است، در حالی که PEPE سهم بازار ۲۶.۹٪ در کانادا را دارد. روش مطالعه از مجموع بازدیدهای صفحه برای ۱۵ میم کوین برتر بر اساس ارزش بازار در می ۲۰۲۳ استفاده کرد.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست