قرارداد ۱ میلیارد دلاری وویجر با بایننس آمریکا پس از معامله با فدرال رزرو!

وویجر

وویجر دیجیتال هولدینگ، شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته، با دولت ایالات متحده به توافق رسیده است که به عنوان بخشی از توافق با مقامات آمریکایی، یک میلیارد دلار دارایی خود به بایننس بفروشد.

وویجر، کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه و دولت ایالات متحده در پرونده‌ای که در ۱۹ آوریل در دادگاه منطقه نیویورک انجام شد توافق کردند که ترتیب خرید دارایی‌های دیجیتالی وویجر توسط بایننس می‌تواند طبق برنامه پیش برود.

به طور خلاصه گفته می‌شود که دولت ممکن است به پیگیری درخواست تجدید نظر علیه به اصطلاح الزامات تبرئه، که به عنوان پیش نیازهای محافظت از وویجر در برابر عواقب قانونی خاص توصیف می‌کند، ادامه دهد.

کمیته رسمی وویجر از بستانکاران بدون وثیقه در یک سری توئیت در ۱۹ آوریل اعلام کرد که همه طرف‌ها مشروط بر اینکه تجدیدنظرها با توجه به مفاد معافیت طرح ادامه خواهد یافت، با این قطعنامه موافقت کردند.

قبل از توافق با بایننس یک قاضی فدرال رزرو به طور موقت ایالات متحده را پس از درخواست دولت ایالات متحده برای توقف اضطراری مسدود کرد.

علی‌رغم این واقعیت که وویجر و کمیته هر دو با درخواست اقامت اضطراری مخالفت کردند، در حکم دادگاه مورخ ۲۷ مارس، قاضی جنیفر ریردن به درخواست دولت ایالات متحده برای توقف موقت رسیدگی اجازه داد.

از زمانی که مایکل وایلز، قاضی ایالات متحده، در ۷ مارس مجوز خرید را صادر کرد، قانون‌گذاران ایالات متحده تلاش‌های متعددی برای توقف آن انجام دادند. وایلز خاطرنشان کرد که به تعویق انداختن این توافق به منافع مشتریان سابق وویجر که منتظر دریافت پول هستند، لطمه می زند.

در ۱۴ مارس، یک هفته پس از صدور مجوز، دولت خواستار تعویق دو هفته‌ای طرح ورشکستگی شد. در این طرح ادعا شده بود که طرح ورشکستگی «کلاهبرداری، سرقت یا فرار مالیاتی را مصونیت می‌دهد»، اما قاضی وایلز آن را رد کرد و مدعی شد که این ادعاها «اغراق‌آمیز و نادرست» هستند.

پرونده دادگاه ۲۸ فوریه نشان داد که ۹۷٪ از ۶۱۳۰۰ دارنده حساب وویجر موافق معامله با بایننس آمریکا بودند.

گفتنی است وویجر از زمان اعلام ورشکستگی فصل ۱۱ در ژوئیه ۲۰۲۲، فعالانه اقداماتی را برای هماهنگ کردن طرحی برای توزیع مجدد وجوه بین طلبکاران انجام داده است.

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست