ترون دائو صندوق توسعه هوش مصنوعی (AI) را راه‌اندازی کرد

با افزایش علاقه کاربران ارز‌های دیجیتال به هوش مصنوعی، سازمان غیرمتمرکز پشت اکوسیستم ترون، از ایجاد یک صندوق توسعه هوش مصنوعی ۱۰۰ میلیون دلاری خبر داد.

این صندوق قرار است با هدف تسریع در ادغام فناوری‌های بلاک چین و هوش مصنوعی راه‌اندازی شود. صندوق توسعه هوش مصنوعی بر چهار حوزه کلیدی، پلتفرم پرداخت خدمات هوش مصنوعی، اوراکل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، خدمات مدیریت سرمایه‌گذاری با هوش مصنوعی متمرکز خواهد شد.

ترون دائو اعلام کرد:

هدف از این پروژه الهام بخشیدن به توسعه‌دهندگان است تا هوش مصنوعی را در برنامه‌های کاربردی موجود و آینده ایجاد شده در بلاک چین TRON، استفاده کنند.

این صندوق چه کاری را انجام خواهد داد؟

پلتفرم پرداخت خدمات هوش مصنوعی TRON با هدف فعال کردن «قابلیت‌های خودآموز، در حال حرکت و انعطاف‌پذیر در همه عناصر تجارت غیرمتمرکز» مانند ایجاد و استقرار قرارداد هوشمند، پروتکل‌های لایه پرداخت، دروازه‌های پرداخت هوش مصنوعی و تسویه ارزی است.

طبق بیانیه منتشر شده از ترون دائو، زنجیره بیت تورنت، بلاک چین لایه ۲ متمرکز بر داده‌های ترون برای ساخت AI اوراکل که مدیریت غیرمتمرکز داده را برای توسعه یک اکوسیستم مالی جدید، غیرمتمرکز و هوشمند از طریق اوراکل‌های تقویت شده با هوش مصنوعی امکان‌پذیر می‌کند، استفاده خواهد شد.

توسعه الگوریتم‌های معاملاتی پیچیده‌تر و هوشمندانه‌تر، تحلیل‌های آنی روند بازار، کشف استراتژی‌های پیچیده‌تر و پویاتر و تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاری دقیق‌تر و همچنین ایجاد قرارداد‌های هوشمند «هوشمندانه‌تر» برای خودکار کردن معاملات، توسط خدمات مدیریت سرمایه‌گذاری آگاهانه هوش مصنوعی امکان‌پذیر است.

در نهایت، علاوه بر این، هدف محتوای تولید شده با هوش مصنوعی بهبود مصرف توکن غیرقابل تعویض (NFT) و فعال کردن تحقیقات کاربران در حال حرکت برای راهنمایی سازندگان و توسعه‌دهندگان، و همچنین «توانمندسازی موارد استفاده از NFT در آینده» با یکپارچه‌سازی از قابلیت‌های دیگر هوش مصنوعی است.

پیشرفت‌های شبکه ترون

شبکه TRON شاهد افزایش کاربران فعال روزانه در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ بود و بر اساس تجزیه و تحلیل سه ماهه اخیر پلتفرم تحلیل ارز‌های دیجیتال Messari، به “افزایش بی‌سابقه‌ای ۱.۳ میلیون حساب جدید در ۱۰ دسامبر رسید.” با توجه به افزایش فعالیت کاربر، مقدار زیادی از توکن‌های TRX در مدت زمان ذکر شده سوزانده شدند. فعالیت‌های روزانه ترون

نکته: این مطلب خبری هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با اخبار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۴.۲/۵ - (۲۰ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست