مقایسه پروژه‌های لایه اول اتریوم، BNB Chain و سولانا

مقایسه پروژه‌های لایه اول اتریوم، BNB Chain و سولانا

شرکت گری اسکیل با انتشار گزارشی، تمام سیکل‌های بازار را بررسی کرده است و مدعی شده است که به شکل تقریبی هر کدام از این سایکل‌ها ۴ سال یا ۱۲۷۵ روز ادامه دارند.

این نهاد مبنای تشخیص هر سایکل از بازار را عبور قیمت از قیمت تحقق یافته یا Realized Price قرار داده است. طبق این گزارش انتظار می‌رود که تا ۲۵۰ روز دیگر قیمت نتواند از قیمت Realized Price حمایت شود و از آن فاصله بگیرد. در نظر داشته باشید که Realized Price یا قیمت تحقق یافته از تقسیم مجموع همه‌ی دارایی‌های کسب شده بر میزان موجودی کل به دست می‌آید. با توجه به اطلاعات به دست آمده از وبسایت coinmarketcap و در ادامه قصد داریم پروژه‌های لایه اول اتریوم، BNB Chain و سولانا را با یک دیگر در این زمستان کریپتویی مقایسه کنیم:

  •  قیمت: در این بین، سولانا با ۸۷ درصد کاهش بیش‌ترین ریزش قیمت را داشته است و در نقطه مقابل BNB با ۶۵ درصد بهترین عملکرد را دارد.
  • تعداد تراکنش: از این لحاظ BNB Chain عملکرد بدی داشته است و نسبت به سقف تاریخی خود ۵۸ درصد کاهش داشته است.
  • ‏ آدرس‌های فعال روزانه: در حالی که BNB Chain و اتریوم از این لحاظ به ترتیب ۶۸ و ۲۷ درصد کاهش داشته‌اند، اما تعداد آدرس‌های فعال سولانا نسبت به سقف تاریخی پیشین خود ۲۰ درصد رشد داشته است.

نکته: توجه داشته باشید این خبر صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی شما نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات یا عواقب مالی آن برای افراد ندارد.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

سایر اخبار فوری
فهرست