اوکی اکسچنج

۲۱ پروژه جدید NFT برای سرمایه‌گذاری در آینده

بهترین NFTهای آتی برای سرمایه‌گذاری

صنعت NFT در حال حاضر یکی از داغ‌ترین موضوعات بازار کریپتوکارنسی است. با وجود اینکه NFTها نوعی دارایی جدید محسوب می‌شوند، اما برای سپرده‌گذاری روی بهترین پروژه‌های NFT مانند میمون‌های خسته یا کریپتوپانک‌ها، حداقل باید ۷۰ تا ۸۰ اتریوم هزینه کنید. این صنعت علاقه افراد زیادی را به خود جلب می‌کند به طوری که کلکسیونر‌های زیادی حاضر هستند مبلغ‌های هنگفتی بابت یک توکن NFT پرداخت کنند. زمانی که پروژه NFT در لیست سفید یا لیست VIP قرار دارد و هنوز راه‌اندازی نشده است، بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری در آن است.

حال، بهترین پروژه‌های آتی برای سرمایه‌گذاری در NFTها چه هستند؟ هنگام تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری در NFT‌ها چه عواملی را باید در نظر بگیرید؟ اگر استراتژی سرمایه‌گذاری مناسبی داشته باشید، باید بدانید که از NFT‌های برتر چه می‌خواهید و فعالانه در طرح‌های جدید NFT شرکت کنید، می‌توانید به نتیجه‌ی دلخواه خود برسید. در این مقاله قصد داریم برترین پروژه‌های NFT راه‌اندازی نشده یا شده را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با بررسی و تحقیقات بیشتر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید.

توکن غیر مثلی چیست؟

NFT (توکن غیرمثلی) یک دارایی دیجیتال قابل جمع‌آوری است که از داده‌های منحصر به فرد ثبت شده در یک دفتر دیجیتال تشکیل شده است. NFT‌های محبوب مانند BAYC و Cool Cats ارزش زیادی دارند؛ بنابراین گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری هستند. با این حال، سرمایه‌گذاران به دنبال پروژه‌های برتر NFT در آینده هستند تا بتوانند به سرعت به سود برسند.

بسیار مهم است که به یاد داشته باشید، در حالی که سرمایه‌گذاری در پروژه‌های برتر NFT ممکن است سودآور باشد، اما اگر دچار فومو و فاد شوید ممکن است داستان برعکس اتفاق بیفتد.

چگونه پروژه‌های ارزشمند NFT را پیدا کنیم؟

تعداد زیادی از پروژه‌های NFT فعلی و آتی به صورت هفتگی یا روزانه اعلام می‌شوند. بهترین راه برای پیدا کردن NFT‌های برتر برای سرمایه‌گذاری چیست؟ آیتم‌های مختلفی وجود دارد که ممکن است بر انتخاب شما برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های جدید NFT تأثیر بگذارند، از جمله:

  • جامعه NFT، که ممکن است در دیسکورد، توییتر، اینستاگرام یا سایر سایت‌های رسانه اجتماعی یافت شود.
  • نقشه راه منتشر شده از پروژ‌های جدید nft
  • هنرمندان مشهور، افراد مشهور یا کارشناسان فناوری اطلاعات که ممکن است بنیانگذار یک پروژه باشند.
  • در دسترس بودن در پلتفرم‌های محبوب، از جمله Solanart یا صرافی OpenSea
  • ویژگی‌های منحصر به فرد NFT‌های برتر
  • میزان سرمایه‌ای که دارید

دارایی‌های فیزیکی و دیجیتالی برخی از پروژه‌های NFT‌ ممکن است بر انتخاب سرمایه‌گذاری شما تأثیر بگذارد. این‌ها ممکن است شامل کپی فیزیکی از یک دیجیتال آرت و یا عضویت، دسترسی به ویژگی‌های منحصربه‌فرد در دنیای بازی و دسترسی ممتاز به رویداد‌های دیجیتال یا دنیای واقعی و… باشد. این عوامل نیز ممکن است بر تصمیم‌گیری شما برای سرماهی‌گذاری در NFT‌های مورد نظر تأثیر بگذارد. شما می‌توانید با بررسی وبسایت rarity.tools، پروژه‌هایی مد نظر خود را رصد کنید.

بهترین NFT‌ها برای سرمایه‌گذاری

۱. ایلوویوم (Illuvium)

یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های آینده NFT برای گیمر‌ها، ایلوویوم است. Illuvium یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی مبتنی بر بلاک چین اتریوم و یکی از بزرگ‌ترین پروژ‌ه‌های جدید NFT است که در ژانویه ۲۰۲۱ به عنوان مجموعه غیرمتمرکز NFT‌ها راه‌اندازی شد.

بازیکنان می‌توانند بیش از ۱۰۰ ایلوویال را انتخاب کنند که هر کدام دارای وابستگی، کلاس و توانایی خاص خود هستند. در کلاس‌های جنگنده، سرکش و همدل، می‌توانید Illuvials خود را جمع‌آوری، ادغام، بهبود و ذخیره کنید؛ همچنین از الگو‌های براق، کیهانی یا هولوگرافیک لذت ببرید. ایلوویال‌ها هم برای شکست دشمن و دستگیر کردن آن‌ها و هم برای مبارزه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این موجودات می‌توانند برای افزایش قدرت خود با سایر ایلوویال همکاری کنند و یا با یکدیگر ترکیب شوند.

ایلیوم (Illuvium)

می‌توانید دارایی‌های خود را فوراً بدون هیچ کارمزدی مبادله کنید. Illuvial‌های درون بازی باید به صورت شارد (تکه‌ای) ذخیره شوند، در حالی که NFT‌ها باید در کیف پول‌های ان اف تی نگهداری شوند. Nft به شما قدرت استیکینگ و اجازه رای‌دهی در پروژه را می‌دهند. برای دنبال کردن اخبار مربوط به ایلوویوم می‌توانید رسانه‌های اجتماعی آن‌ها را دنبال کنید.

۲. ایمجینری وان (Imaginary Ones)

ایمجینری وان رویایی برای هنر دوستان است و یکی از بزرگ‌ترین NFT‌ها برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. Imaginary Ones یک پروژه هنری سه بعدی جذاب بر اساس شبکه اتریوم با کاهش اولیه ۸۸۸۸ NFT منحصر به فرد است که هدف آن انتقال عشق، خوش بینی و خلاقیت است.

ایمجینری وان (Imaginary Ones)

این NFT، تسط هنرمندان سنگاپوری Cmttat و Gentle Whale طراحی شده است. این تیم سابقه‌ای درخشان در شرکت‌های مطرح جهانی مانند اپل، سامسونگ و نایک دارد. برای قرار گرفتن در لیست سفید پروژه‌های NFT، کسب اطلاعات از آخرین خبر‌های پروژه و همچنین جلوگیری از پرداخت هزینه گس بالا، می‌توانید صفحه توئیتر این پروژه را دنبال کنید.

۳. دوستان نامرئی (Invisible Friends)

اگر یک کلکسیونر NFT هستید، Invisible Friends اثر Markus Magnusson که در چند ماه اخیر سروصدا‌های زیادی ایجاد کرده است، باید در لیست بررسی‌های شما به عنوان پروژه NFT آتی قرار گیرد. ‌ایده جدید چسباندن پوشاک به شخصیت‌های نامرئی پروژه، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران و مجموعه‌داران را به خود جلب کرده است. اغلب سرمایه‌گذاران این پروژه را با پروژه‌های بزرگ دیگر مانند Doodles و Cool Cats مقایسه می‌کنند و معتقدند آن‌ها طرح‌های ساده و قابل هضمی دارند.

مارکوس هنوز نقشه راه واضحی از پروژه خود منتشر نکرده است؛ با این حال با خرید یک Invisible Friends NFT به مجموعه ۳D Invisible Collection که اواخر امسال منتشر خواهد شد و همچنین مجموعه‌های Random Character Collective در آینده دسترسی خواهید داشت. اعضای فعال انجمن و صاحبان SlimHods و MoodRollers در تاریخ ۲۳ فوریه به افرادی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که در لیست سفید قرار بگیرند، پاداش مناسبی دریافت خواهند کرد. برای اینکه از اخبار هیجان این پروژه غافل نمانید بهتر است سرور دیسکورد آن‌ها را دائماً بررسی کنید.

۴. HAPE Prime

کوین‌های سه بعدی HAPE Beast Prime که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده‌اند، اواخر این ماه راه‌اندازی خواهند شد. این مجموعه از میمون‌های آماده متا سه بعدی زاییده ذهن دیجیمنتال، تشکیل شده است. این پروژه هنر و مد جدیدی برای میمون‌ها و همچنین تولد یک متاورس جدید به وجود آورده است.

دیجیمنتال (Digimental) به هر هیولای HAPE طراحی شفاف و تمیز با خطوط واضح و رنگ‌های زنده داده است که با پروژه Bored Ape Yacht Club نیز ارتباط دارد. مینت اولیه ۸۱۹۲ HAPE Beasts است که به دلخواه شما سفارشی می‌شوند و جایگزین‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهند. توکن‌های HAPE Beast مبتنی بر اتریوم هستند، به این معنا که خریداران بالقوه می‌توانند با هزینه گس حداقل ۰.۲ ETH آن‌ها را خریداری کنند. صفحه دیسکورد این پروژه بیش از ۳۳۰ هزار نفر دنبال‌کننده دارد.

۵. DAPE

یکی از بهترین پروژه‌های NFT شبکه سولانا، Degenerate Ape Academy یا DAPE است. تیم پروژه شامل Obbotis۱، مدیر پروژه، Monoliff، مسئول تیم هنر و توسعه، Conorholds مسئول توسعه است. DAPE دارای ۱۰,۰۰۰ میمون مجزا است که به عنوان رابط کاربری برای تبادل دارایی‌های دیجیتال عمل می‌کنند. خریداران کلیه حقوق مالکیت معنوی NFT‌های برتر جدید خود که توسط قرارداد‌های هوشمند محافظت می‌شود و ممکن است هر تعداد که بخواهند ایجاد کنند، را دارند.

میمون‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی از جمله لباس، پوست، خز و عینک هستند که ممکن است به روش‌های مختلفی با هم ترکیب شوند. این ویژگی‌ها در سلسله مراتبی از معمولی تا غیر معمولی و از کمیاب تا اسطوره‌ای طبقه‌بندی می‌شوند تا به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران NFT در تعیین امکان مینت کردن کمک شود. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری‌های جدید NFT برای سرمایه‌گذاری هستید، این پروژه گزینه مناسبی است.

۶. Stoner Ape Club

این مجموعه از ۶۶۶۶ میمون stoner تشکیل شده است تا به شما اجازه دهد به عنوان یکی از بهترین توکن‌های NFT با تعقیب اژد‌ها، به عقب برگردید و استراحت کنید. هر میمون منحصر به فرد است، با صد‌ها ویژگی غیرعادی که با هم ترکیب می‌شوند و یک جامعه منحصر به فرد را ایجاد می‌کنند. این پروژه برای راه‌اندازی لیست‌های سفید و منتینگ تعدادی آزمایش و مسابقه طراحی کرده است.

کرئو، براندون دلگادوس، الکس آرتیاگا و ترولز آندال از جمله اعضای مؤسس باشگاه میمون‌های استونر هستند. آن‌ها با ایتم‌های درون بازی مارک دار، مانند سینی‌های نورد و ورق، برای کلکسیونر‌های NFT‌های برتر و بازیکنانی که هدفشان ایجاد یک جامعه دوستدار NFT بود، این پروژه را ایجاد کردند. میمون‌های استونر به دنیای متاورس ورود کردند و یک داروخانه مجازی در آنجا ایجاد کرده‌اند. دسترسی به لیست سفید از طریق فعالیت‌هایی مانند قرعه‌کشی و مسابقه به دست خواهد آمد پس فضای مجازی آن‌ها را دنبال کنید تا این فرصت‌ها را از دست ندهید.

۷. استار اطلس (Star Atlas)

استار اطلس، یک بازی شگفت‌انگیز مبتنی بر بلاک چین در سال ۲۶۲۰ با کیفیت سینمایی عالی و محتوای عمیق ساخته شده است، یکی از پروژه‌های NFT آینده است که باید درباره آن صحبت کنیم. سرعت بالا، ایمنی و کارآمد بودن، آن را به یکی از بهترین پروژه‌های شبکه سولانا تبدیل می‌کند. برای گیمر‌هایی که نمی‌دانند روی کدام بازی nft سرمایه‌گذاری کنند، استار اطلس گزینه مناسبی است.

استار اطلس

۸. پیکسلمون (Pixelmon)

مجموعه پیکسلمون با توجه به سبک بازی سرگرم‌کننده و منحصر به فرد خود مشابه بازی Pokémon است و یک بازی متاورسی برای کسب درآمد محسوب می‌شود. در دنیای بازی پیکسلمون، می‌توانید پیکسلمون خود را با دیگران معامله کنید، آموزش دهید و بجنگید. این پروژه جدید NFT هم برای کلکسیونر‌ها و هم برای گیمر‌ها مناسب است. نسل اول NFT‌ها، Genesis، شامل بیش از ۱۰۰ گونه مختلف خواهد بود که ۱۰,۰۰۰ مورد از آن‌ها منتشر خواهد شد. در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲، فاز ۱ راه‌اندازی می‌شود. تخم مرغ‌های Gen ۱ که شامل زمین و انتخاب واحد‌های مسکونی می‌شوند برای خرید و مینت کردن در Pixelverse موجود است.

Pixelmon

Pixelmon از سبک حراج هلندی که با قیمت ثابت شروع می‌شود و سپس اعضای جامعه را قادر می‌سازد تا NFT‌ها را با قیمت‌های خود خریداری کنند، هزینه‌ها را کاهش داده و احتمال جنگ‌های گس را نیز کاهش می‌دهد، استفاده می‌کند. این ممکن است به افزایش تأمین مالی و بهبود کیفیت عمومی متاورس نیز کمک کند. در اینجا می‌توانید پیشرفت پروژه‌های جدید NFT Pixelmon را دنبال کنید.

۹. Cryptoon Goonz

Cryptoon Goonz، یکی از سرمایه‌گذاری‌های جدید و در حال توسعه NFT، ایجاد شده توسط هنرمند خالکوبی @SeanTat۲s است. این NFT‌های عجیب و غریب به سبک کارتونی قدیمی با نقاشی‌های متفاوت هیپ هاپ و لباس خیابانی طراحی شده‌اند و در بلاک چین اتریوم قرار دارند. جامعه دیسکورد این مجموعه بیش از ۱۰,۰۰۰ عضو دارد. در مجموع ۷۰۰۰ کاراکتر منتشر خواهد شد که هر کدام دارای هشت ویژگی منحصر به فرد هستند.

شایان ذکر است که یکی از این NFT‌ها دارای ویژگی‌های پنهان منحصر به فرد هستند. شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را دنبال کنید تا شانسی برای قرار گرفتن در لیست سفید داشته باشید.

۱۰. WonderPals

این پروژه همچنان در حال توسعه است و احتمالاً در ۳ ماهه اول سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. این مجموعه NFT را می‌توان سرحال و شاد توصیف کرد. ۱۰,۰۰۰ تصویر به رنگ آب نبات پنبه‌ای با خطوط ساده و شفاف و چهره‌های شاد در آن گنجانده شده است. این NFT‌های برتر برای کلکسیونر‌های کلکسیونی سرگرم‌کننده و خوشایند هستند.

WonderPals

به لطف همکاری با @CoolmanUniverse، برخی از این باران‌های دوست‌داشتنی نور خورشید، چند ویژگی خاص برای هولدر‌های خود دارند. هدف این مجموعه به اشتراک گذاشتن شادی و نشاط در طول سال است، بنابراین اگر شما یکی از کلکسیونر‌ها باشید، به طور غیرمستقیم از هدف آن‌ها حمایت خواهید کرد. با دنبال کردن فضای مجازی آن‌ها می‌توانید دعوت نامه‌ای به لیست سفید آن‌ها برای پروژه بعدی NFT دریافت کنید.

۱۱. SolSand

پروژه SolSand توکن‌های غیرمثلی را به دنیای بازی متاورسی خواهد آورد. این مجموعه وعده داده است بازیکنان می‌توانند دنیای رویایی خود را با استفاده از الگوی جدید بسازند. SolSand یکی از بهترین آثار توکن‌های غیرمثلی شبکه سولانا است که برای کسانی که هنر انیمه را دوست دارند مناسب است.

به هولدر‌های SolSand NFT نقشه‌های خاصی از زمین در Solanaverse، ایردراپ VERSE، توکن‌های درون بازی و ارز اختصاص داده می‌شود. علاوه بر این، هولدر‌های تأیید شده می‌هوانند به جامعه سولسند وارد شوند و همچنین به لیست سفید انتشارات و اطلاعات مربوط به پروژه‌های NFT نیز دسترسی داشته باشند. Solanaverse یک متاورس واقعیت مجازی است که از NFT‌ها به عنوان کلید‌های دسترسی استفاده می‌کند؛ از این رو به یکی از بزرگترین پروژه‌های NFT سولانا محسوب می‌شود. اولین انتشار این مجموعه در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲ منتشر شد. ۲۵۰۰ قطعه سولسند به صورت ایردراپ توزیع می‌شود.

۱۲. Gooniez Gang

Gooniez Gang مجموعه‌ای از ۷۷۷۷ توکن به شکل تصاویر متاورس سه بعدی است. این مجموه با طراحی شیک و خیره‌کننده خود به لطف سازندگان Transformers و X-Men. سروصدا‌های زیاید در صنعت NFT ایجاد کرده‌اند. هر Goonie ظاهر و ویژگی‌های متمایز دارد. هدف اصلی طراحان این مجموعه جلب حمایت اجتماعی در طول مرحله اولیه پروژه بوده است.

خریداران اولیه این مجموعه بعد از راه‌اندازی پروژه به محصولات ویژه گونیز دسترسی پیدا خواهد کرد. آن‌ها همچنین می‌توانند به رویداد‌ها، کمک‌های مالی و نقشه راه Gooniez رای دهند. برای قرار گرفتن در لیست سفید آن‌ها می‌توانید صفحه اینستاگرام و توییتر آن‌ها را دنبال کنید.

۱۳. Crypto Baristas

اگر به اندازه نوشیدن قهوه از دنیای کریپتو و یادگیری در مورد NFT‌های آتی لذت می‌برید، کریپتو باریستاس پروژه‌ای برای شماست. این پروژه توسط Coffee Bros، یک غذاخوری واقع در شهر نیویورک که از پروژه‌های جدید NFT برای حمایت از کافه آجری خود استفاده می‌کند، ایجاد شده است. مجموعه باریستا‌های بامزه آن در پلتفرم Rarible در دسترس است. گفتنی است درآمد حاصل از فروش برترین NFT‌ها برای حمایت از یک کافه واقعی با تمرکز بر هنر و نوآوری استفاده می‌شود.

در فصل اول، ۶۰ شخصیت دیجیتالی با دست طراحی می‌شوند که هر هفته سه شخصیت جدید اضافه می‌شود. هولدر‌های برتر NFT تخفیف روی اقلام، نوشیدن قهوه با شرکای پروژه و سهمی در آینده پروژه خواهند داشت. برای دریافت به روزترین اطلاعات، آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

۱۴. آتوگراف (Autograph)

Autograph یک پروژه مناسب سرمایه‌گذاری برای دوستداران ورزش و افراد مشهور است. این پروژه که توسط تام برادی راه‌اندازی شد، بیشتر شبیه یک تجربه است تا پروژه. آتوگراف از شبکه پالیگان که مبتنی بر اتریوم است اما کارمزد کمتری دریافت می‌کند، استفاده می‌کند.

ورزشکاران مطرحی مانند تایگر وودز، درک جتر، نائومی اوزاکا، یوسین بولت و وین گرتزکی با بهترین NFT‌های این شرکت همکاری کرده‌اند. این پروژه توجه افرادی مشهور دیگری از خارج از دنیای ورزش مانند The Weeknd و سریال ترسناک Saw را به خود جلب کرده است. همکاری‌های این پروژه با دیگران همچنان در حال توسعه است. Autograp را در توییتر دنبال کنید تا از پروژه‌های NFT آینده آن‌ها مطلع شوید.

۱۵. Sound.xyz

Sound.xyz بعد جدیدی به موسیقی متن زندگی ما اضافه کرده است. اگر از موسیقی لذت می‌برید، این یکی از برترین پروژه‌های جدید NFT است که می‌توانید روی آن سرمایه‌گذاری کنید. این شرکت NFT‌های شنیداری و بصری را با هم ترکیب می‌کند تا نوازندگان و شنوندگان را از طریق مجموعه‌ای از فناوری‌ها که به موسیقی اجازه می‌دهد مستقیماً در بین عموم توزیع شود، گرد هم بیاورد. این پروژه تاکنون حدود ۵ میلیون دلار از نوازندگان و سرمایه‌گذاران جذب سرمایه کرده است.

sound.xyz

Sound.xyz این پتانسیل را دارد که شیوه کشف، ایجاد و توزیع موسیقی را متحول کند. به این صورت که کاربران می‌توانند از هنرمندان مورد علاقه خود حمایت کنند و هنرمندان نیز می‌توانند برای ایجاد هنر جدید و شگفت‌انگیز مستقیماً با شنوندگان همکاری کنند. هنگام انتشار موسیقی، هنرمندان تنها می‌توانند تعداد محدودی توکن برتر NFT بسازند و شنوندگانی که توکن‌های برتر NFT را خریداری می‌کنند، می‌توانند در قسمتی از آهنگ، کامنت بنویسند. آن‌ها همچنین ممکن است NFT‌ها را مبادله کنند، و مالک جدید می‌تواند نظر اصلی روی توکن را بازنویسی کند. اگر به دنبال بهترین NFT‌ها برای سرمایه‌گذاری هستید، این یکی باید در اولویت لیست شما قرار گرفته باشد.

۱۶. CeloPunks

CeloPunks اولین مجموعه رسمی NFT‌ها در بازار Celo است که بر روی شبکه Celo ساخته شده است. کلکسیونر‌هایی که به دنبال سرمایه‌گذاری مفید بر NFT‌ها هستند، این مجموعه قطعاً در لیست آن‌ها وجود دارد. CeloPunks کارت‌های معاملاتی دیجیتال پایه‌ای هستند که به هولدر‌ها سهامی برای استیک کردن در اکوسیستم Celo و همچنین حق رای در هر طرح جدید NFT را می‌دهند. آن‌ها به عنوان ادای احترام به پانک‌های اصلی ساخته شدند. علاوه بر استیکینگ، هولدر‌های NFT می‌توانند توکن‌های CPUNK $ را به صورت غیرفعال به دست آورند.

چندین مجموعه در دست ساخت هستند و البته چند NFT فوق‌العاده کمیاب نیز در دسترس خواهد شد. این NFT‌های برتر فوق‌العاده کمیاب فقط برای افرادی در دسترس خواهد بود که توکن‌های $CPUNK LP را استیک کنند.

۱۷. نقاشی‌های دیجیتال ترنر (Turner’s Digital Paintings)

آیا تا به حال آرزوی داشتن اثر هنری NFT خود را کرده‌اید؟ به لطف موزه بریتانیا، می‌توایند برای مدت محدودی از نسخه دیجیتالی از J. M. W را داشته باشید. ترنر به عنوان “نقاش نور” و همچنین هنرمند آبرنگ شناخته می‌شود. شما این شانس را دارید که یک یا چند نقاشی او را برای مدت کوتاهی خریداری کنید. این پروژه برای علاقه‌مندان به هنر کلاسیک که به دنبال سرمایه‌گذاری بر NFT، همچنین افراد تازه کار در پروژه‌های NFT و هر کسی که علاقه‌مند به پروژه‌های برتر NFT هستند، جذاب خواهد بود.

نقاشی‌های آبرنگ‌های ترنر به صورت NFT در موزه بریتانیا در دسترس هستند. رابرت ویلی لوید، رئیس سابق کریستیز و کلکسیونر آثار هنری، این مجموعه شامل ۶۰ نقاشی را به موزه داد. ۲۰ نفری که برای ساخت NFT انتخاب می‌شوند به سه گروه تقسیم می‌شوند. چهار نسخه باز، هفت نسخه فوق نادر و نه نسخه فوق کمیاب وجود خواهد داشت. در ۸ فوریه ۲۰۲۲، فروش خصوصی آغاز می‌شود و پس از آن فروش عمومی در روز بعد انجام می‌شود. این یک فرصت فوق‌العاده برای ورود به یکی از بزرگترین NFT‌ها برای سرمایه‌گذاری، و همچنین فرصتی برای داشتن هنر شگفت‌انگیز است.

۱۸. دنیای زنان (World of Women)

دنیای کریپتو کارنسی اغلب به باشگاه پسرانه معروف است، اما پروژه دنیای زنان این تصور را تغییر داده است. اگر می‌خواهید به زنان در زمینه فناوری کمک کنید، این یک NFT خوب برای سرمایه‌گذاری خواهد بود. در نمایشگاه دنیای زنان ۱۰,۰۰۰ اثر بزرگ از زنان به نمایش گذاشته شده است.

World of Women

برترین توکن‌های غیرمثلی WoW که توسط Yam Karkai ساخته شده‌اند، تقریباً بلافاصله پس از انتشار فروخته شدند و فروش آن تنها در دو هفته به بیش از ۴۰ میلیون دلار رسید. از آنجایی که اینفلوئنسر‌های زیادی از این مجموعه حمایت می‌کنند، قطعاً WoW پتانسیل رشد بالایی دارد.

۱۹. Metavillage

متاویلیج شامل یکی از بهترین پروژه‌ها در متاورس سولانا است. این NFT‌های برتر از ۹۱۵۹ جزیره که به صورت تصادفی تولید شده‌اند، تشکیل شده است. شما می‌توانید مالک شهر خود باشید و از بازی کسب درآمد کنید.

نقشه راه این پروژه آن را به یکی از بزرگ‌ترین NFT‌ها برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند، چرا که تضمین می‌کند که بخشی از درآمد پیش فروش برای حفظ نقدینگی پروژه برای Village Coins و توکن‌های LP استفاده می‌شود. این اتفاق به ثبات قیمت توکن کمک خواهد کرد. در نهایت بازیکنانی که بتوانند توتم یا کوسه‌های طلایی در جزایر خود پیدا کنند، جوایز نقدی داده می‌شود.

مجموعه metavillage

تیم متاویلیج بر روی ایجاد یک جامعه پر جنب و جوش متمرکز شده است. اولین می‌نت این پروژه در ۱۶ ژانویه ۲۰۲۲ انجام شد و فار دوم آن نیز ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد. این بازی شباهت زیادی به بازی محبوب دیسنترالند دارد، به همین خاطر به یکی از بهترین پروژه‌های NFT سولانا تبدیل شده است.

۲۰. Otaku Origins

Otaku Origins یک پروژه ضروری برای علاقه‌مندان به انیمه و یکی از بهترین پروژه‌های NFT برای سرمایه‌گذاری است. هر Otaku NFT توسط یک الگوریتم اختصاصی از بیش از ۲۰۰ ویژگی عالی برگرفته از هشت دسته ایجاد می‌شود که هر کدام ارزش آن را تعیین می‌کند. شخصیت‌های قابل جمع‌آوری به هولدر‌های NFT اجازه دسترسی به Otaku DAO و متاورس، که به‌عنوان سکوی پرتاب برای هنرمندان و سازندگان جدید عمل می‌کند را می‌دهد و انواع قابلیت‌های برندسازی، انتشار و بازاریابی را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

نویسندگان و هنرمندان می‌توانند برای تأمین مالی درخواست دهند و از طرح‌های شخصیت Otaku NFT خود در کار خود استفاده کنند. اگر به انیمه و کریپتو علاقه دارید این پروژه را از دست ندهید. Otaku Origins، یکی از بهترین پروژه‌های آینده NFT برای سرمایه‌گذاری در سال جاری است.

۲۱. Flyfish Club

مانند سایر NFT‌های در لیست آورده شده، Flyfish Club مجموعه‌ای فراتر از جمع‌آوری کردن است. Flyfish Club (FFC) زاییده فکر‌ گری واینرچوک است که بیشتر به خاطر ایجاد VeeFriends (یکی از قطعه‌های اصلی مجموعه) شناخته شده است.

Flyfish Club

FFC اولین پروژه NFT جدید است که به‌عنوان یک باشگاه غذاخوری خصوصی فقط برای اعضا طراحی شده است و دارای یک سالن کوکتل، اتاق صمیمی اوماکاسه و فضا‌های بیرونی است. اعضای باشگاه فلای فیش به منطقه اختصاصی ۱۰,۰۰۰ فوت مربعی رستوران در شهر نیویورک و همچنین مکان‌های دیگر آن دسترسی دارند و می‌توانند دوستان خود را دعوت کنند. عضویت شما در صورت لزوم برای اجاره یا فروش مجدد در دسترس خواهد بود. اگر از غذا‌های شگفت‌انگیز و تجربه‌های منحصربه‌فرد لذت می‌برید، مطمئناً یکی از برترین NFT‌هایی است که می‌توانید در حال حاضر روی آن سرمایه‌گذاری کنید.

کلام پایانی

به یاد داشته باشید که بهترین پروژه‌های NFT آن‌هایی هستند که به صورت متنوع و خلاقانه ایجاد شده‌اند تا چیزی فراتر از کلکسیون باشند و به دنیای واقعی ورود کنند. اگر به دنبال بهترین NFT‌ها برای سرمایه‌گذاری هستید، به این فکر کنید که واقعاً چه چیزی را دوست دارید و اینکه چگونه می‌توانید بهترین پروژه‌های NFT را در زندگی و سبد سرمایه‌گذاری خود جای دهید.

سوالات متدوال

سوالات متداول

توکن غیر مثلی (NFT) چیست؟

NFT یک دارایی دیجیتال قابل جمع‌آوری است که از داده‌های منحصر به فرد ثبت شده در یک دفتر دیجیتال تشکیل شده است.

چگونه پروژه‌های ارزشمند NFT را پیدا کنیم؟

۱. در شبکه‌های اجتماعی دیسکورد، توییتر و اینستاگرام فعال باشید ۲. هنرمندان و افراد مشهور این حوزه را ددنبال کنید ۳. از پلتفرم‌های محبوب مانند Solanart یا صرافی OpenSea استفاده کنید.

نکته: توجه داشته باشید این مقاله صرفا با هدف راهنمایی و آشنایی نوشته شده و آکادمی ارز دیجیتال ارزتودی مسئولیتی در مقابل تصمیمات افراد یا عواقب مالی آن ندارد.

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
نظرات
۲ دیدگاه

۲ دیدگاه. نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست