اوکی اکسچنج

پیش‌بینی چت‌جی‌پی‌تی در مورد قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵!

معرفی پلتفرم هوش مصنوعی مبتنی بر متن ChatGPT علاقه به هوش مصنوعی (AI) را دوباره برانگیخته است، این ربات در زمینه‌های مختلفی قادر به پاسخگویی است که از این زمینه‌ها تجزیه و تحلیل ارز‌های دیجیتال است. از این رو سایت خبری فین بلد از این ابزار هوش مصنوعی درمورد قیمت اتریوم در آینده سؤال پرسیده است. در ادامه پاسخ چت‌جی‌پی‌تی در مورد پیش‌بینی قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵ را خواهید دید.

این ربات در ابتدا به خوانندگان در مورد بازار پر نوسان و مخاطره‌آمیز ارز‌های دیجیتال هشدار داد و گفت این پیش‌بینی ممکن است کمی بالاتر یا پایین‌تر از قیمت واقعی اتریوم باشد. ChatGPT “بر اساس پیشرفت‌ها و ارتقای اکوسیستم، اخبار مرتبط، جامعه، پشتیبانی، پایگاه کاربر و عوامل دیگر اطلاعاتی در مورد محدوده قیمت احتمالی اتریوم تا سال ۲۰۲۵ ارائه کرده است.

آیا ۱۰ هزار دلار ممکن است؟

چت‌جی‌پی‌تی توسعه و بهبود مستمر اکوسیستم اتریوم، از جمله ارتقاء پروتکل اتریوم ۲. ۰ و رشد برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به عنوان برخی از متغیر‌هایی که می‌توانند بر قیمت دارایی‌های کریپتو تا سال ۲۰۲۵ تأثیر بگذارند، معرفی کرد.

این ابزار همچنین افزود که تعداد مشتریان و توسعه‌دهندگانی که بر روی بلاک چین اتریوم ایجاد می‌کنند و همچنین پذیرش شرکت‌ها یا مؤسسات مالی بزرگ یا مشارکت با سایر پروژه‌های بلاک‌چین از دیگر عوامل مهمی هستند که ممکن است قیمت آن را افزایش دهند.

سایر پیش‌بینی‌های نه چندان صعودی

جدیدترین اطلاعات جمع‌آوری شده توسط فینبولد نشان می‌دهد که نظر CoinPriceForecast نسبت به قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۵ به میزان قابل توجهی مثبت نیست و قیمت ۲۶۸۵ دلار در پایان سال ۲۰۲۴، ۲۸۲۵ دلار در اواسط سال ۲۰۲۵ و ۲۴۴۶ دلار در پایان سال پیش‌بینی شده است.

پیش‌بینی قیمت اتریوم

شایان ذکر است مدل پیش‌بینی قیمت PandaForecast، با پیش‌بینی‌های ۲، ۰۴۵ دلار در ژانویه ۲۰۲۵، ۱، ۳۱۹ دلار در ژوئن و ۱، ۷۵۲ دلار در دسامبر ۲۰۲۵ بسیار بدبینانه‌تر است. حتی در خوشبینانه‌ترین حالت، این مدل ۲۲۲۴ دلار در ابتدای سال و۲۰۸۴ دلار در پایان سال است.

تحلیل قیمت اتریوم

بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده در ۵ می‌، اتریوم در زمان انتشار این مقاله با قیمت ۱۹۰۱ دلار معامله می‌شد که نشان دهنده افزایش بسیار جزئی ۰.۰۳ درصدی در روز و کاهش ۰.۴۹ درصدی در هفت روز گذشته است. این ارز دیجیتال همچنان شاهد افزایش ۱.۵۹ درصدی در ۳۰ روز گذشته بوده است.

نمودار قیمت اتریوم

کلام آخر

این احتمال که پیش‌بینی بیش از حد خوش‌بینانه ChatGPT محقق شود تا حد زیادی به پیشرفت‌های آتی و خلق و خوی مطلوبی که مستقیماً بر شبکه اتریوم تأثیر می‌گذارد و همچنین احساسات عمومی نسبت به مناظر رمزنگاری و کلان بزرگ‌تر، بستگی دارد.

نکته: این تحلیل هیچ‌گونه پیشنهاد خرید، فروش یا سرمایه‌گذاری نیست و صرفا جهت آشنا شدن شما کاربران عزیز با تحلیل تکنیکال ارائه شده است و ارزتودی در قبال آن مسئولیتی ندارد.

امتیاز به این مطلب post
نظرات
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

برای دریافت هفتگی بهترین مقالات و جدیدترین اخبار به خبرنامه ارزتودی بپیوندید.

فهرست